Hokej v číslech: Predikce zápasů 4. kola Tipsport extraligy

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy 4. kola Tipsport extraligy?

Dnešní zápasy

Tipsport extraliga pokračuje po pěti pátečních zápasech dalšími šesti duely čtvrtého kola základní části, v akci nebudou pouze Karlovy Vary a Plzeň.

Pardubice hostí jako velký favorit Olomouc: Dynamo bude na dálku bojovat o první příčku se Spartou, která se naopak představí na ledě Kladna.

Zbylé čtyři zápasy ovšem favorita hledají hůře, náš model je vidí jako mnohem vyrovnanější. Po výhře na ledě Komety se bude snažit přidat další tři body Litvínov, který hostí Liberec a je v tomto utkání lehkým favoritem.

Naopak Kometa – stále bez bodu a nově i bez trenéra – bude bojovat o první bod(y) na ledě Mladé Boleslavi. Čeká nás ale také Moravskoslezské derby mezi Třincem a Vítkovicemi a souboj Českých Budějovic s hradeckým Mountfieldem, kde jsou v obou případech lehkými favority domácí celky.

Naše tipy

HC VERVA Litvínov (1,88)

Litvínov má na kontě dvě výhry a dnes je favoritem i proti Liberci. Náš model chemikům navíc věří ještě o něco více než sázkové kanceláře.

HC Vítkovice Ridera (2,42)

Oceláři jsou v zápase favoritem, ovšem podle našeho modelu ne tak velkým, jak dle kurzů predikují sázkové kanceláře. To tedy znamená, že výhoda je na straně hostů z Vítkovic.

HC Kometa Brno (2,01) ?

Náš model ukazuje výhodný kurz také na brněnskou Kometu, která zajíždí na led Mladé Boleslavi. Doporučovat sázku na výhru Komety lze však v současné situace jen těžko...

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní minulou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce je pak podrobněji popsáno tady. Přehled kompletních predikcí před startem této sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 57 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 62 % případů.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz