сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Hokej v číslech: Predikce zápasů 41. kola Tipsport extraligy

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními duely?

Dnešní zápasy

Extraliga pokračuje pěti zápasy 41. kola. V dnešním programu nás čeká bezesporu zajímavý souboj mezi Třincem a Pardubicemi, oba týmy okupují pozice v první čtyřce. Na druhém pólu tabulky naopak budou svádět boj České Budějovice na ledě Komety Brno.

Třinec je v souboji s lídrem tabulky favoritem s šancemi přes 55 %, a to z velké části díky domácímu prostředí. Podobně je na tom pak také Mladá Boleslav, která hostí Olomouc.

O něco lépe je na tom brněnská Kometa, která má šance přes 60 %. Ještě o něco vyšší jsou pak šance Liberce na ledě Kladna, Bílí Tygři jsou jediným hostujícím týmem v pozici favorita.

Největší šance na výhru v dnešním programu má ale Mountfield, který hostí Karlovy Vary. A po sérii čtyř proher (dvě z nich byly v prodloužení) by už jistě rád opět zvítězil.

Naše tipy

Bílí Tygři Liberec (1,67)

Na ledě Kladna je Liberec favoritem, to je zřejmé. V našem modelu mají Bílí Tygři vyšší šance než u sázkových kanceláří a výhoda je tak právě na jejich straně.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

Registrace u Chance s bonusem do hry
Pokud byste si chtěli na tuto či jinou příležitost vsadit přímo z pohodlí domova, doporučujeme využít služeb společnosti Chance. Registrace je snadná, rychlá a i bez znalosti Chance akčního kódu získáte nárok na využití vstupního bonusu.

Celý registrační proces je intuitivní a vše zvládnete ze svého mobilu či počítače. Pokud přece jen narazíte na nějaké nesnáze, tak vám bude k dispozici online podpora, nebo můžete využít některého specializovaného portálu, jako je například BetArena.cz.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady. Přehled predikcí před startem sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz