Hokej v číslech: Predikce zápasů 48. kola Tipsport extraligy

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy 48. kola Tipsport extraligy?

Dnešní zápasy

Extraliga pokračuje zbývajícími pěti zápasy 48. kola. Ve včerejší atraktivní předehrávce Litvínov porazil České Budějovice 7:4 a posunul se tím průběžně na 4. místo tabulky. Na to dnes může zareagovat opět Kometa, která se představí v Olomouci. Šance na výhru má na Hané lehce pod 60 %.

Naopak nad 60 % se dnes nachází šance Vítkovic, které hostí Plzeň. S trochou štěstí mohou Vítkovice ještě atakovat Hradec Králové na 8. místě, na který ztrácí šest bodů. Plzeň naopak bojuje na dálku s Karlovými Vary o 11. a 12. místo.

Karlovy Vary pak dnes hostí Třinec, který má už teď jistotu nejhůře třetího místa. Před play off tradičně Oceláři chytají velkou formu a poslední zápasy zvládají poměrně s přehledem. Favoritem jsou i dnes proti Energii.

Největším favoritem dne jsou ale ve šlágru kola ve východočeském derby Pardubice. Dynamo má proti Mountfieldu šanci na vítězství téměř 70 % a při výhře už by Sparta připravovala o vítězství v základní části Pardubice jen těžko.

V souboji posledních dvou celků pak Kladno hostí Mladou Boleslav. Kladno má při ztrátě 12 bodů poslední teoretickou šanci boj o 13. místo zdramatizovat. Při výhře Mladé Boleslavi už bude po dnešku 14. místo Rytířů jasné.

Naše tipy

Rytíři Kladno (1,93)

Hraje se o hodně, ale také o málo, ve smyslu toho, že i při výhře by Kladnu na posun na 13. místo zbývala i tak malá naděje. V našem modelu je Kladno favoritem, sázkové kanceláře mírně favorizují Mladou Boleslav.

Mountfield HK (3,43)

V derby jsou jasným favoritem Pardubice, to ovšem neznamená, že nemůže dojít k překvapení. Náš model je tomu nakloněn o trochu více než sázkové kanceláře, kdy tedy vzniká mírná výhoda na straně hostů z Hradce Králové.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před minulou sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce je pak podrobněji popsáno tady. Přehled kompletních predikcí před startem této sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 57 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 62 % případů.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz