Hokej v číslech: Predikce zápasů 5. kola Tipsport extraligy

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy 5. kola Tipsport extraligy?

Dnešní zápasy

Den před státním svátkem nás čeká kompletní program pátého kola základní části Tipsport extraligy. Jako největší favorit jde do dnešních zápasů Liberec, který se vrací na domácí led po třech venkovních duelech a čeká ho souboj s Kladnem.

Poměrně slušnými favority jsou na domácím ledě také Hradec Králové a ehm... Kometa Brno, která se bude snažit o své první letošní body proti Českým Budějovicím. V roli hostujícího týmu má šance lehce přes 60 % Sparta, která se představí v Plzni.

Náš model očekává i několik papírově velmi vyrovnaných zápasů: a to například mezi Mladou Boleslaví s Karlovými Vary nebo Vítkovic s Pardubicemi, kdy jsou v obou případech lehkými favority domácí celky.

Na ledě Olomouce se představí třinečtí Oceláři, kteří se po rozpačitém začátku sezony vrátili v posledních dvou kolech na vítěznou vlnu. Proti Olomouci se Třinci loni ale vůbec nedařilo...

Naše tipy

HC Vítkovice Ridera (2,09)

I přes kompletní program nabízíme dnes pouze jeden tip, protože je náš model u ostatních zápasů víceméně ve shodě se sázkovou kanceláří Tipsport. S naším tipem míříme do Ostravy, kde budou Vítkovice hostit Pardubice. V našem modelu je domácí celek mírným favoritem, zatímco sázkové kanceláře vidí skutečnost opačně. Výhodný kurz je tak z našeho pohledu na straně Vítkovic.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní minulou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce je pak podrobněji popsáno tady. Přehled kompletních predikcí před startem této sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 57 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 62 % případů.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz