Hokejista sezony Tipsport extraligy: dnes od 21:10 na ČT sport

29. dubna 11:00

Adam Bagar

Uplynulý ročník Tipsport extraligy přišel kvůli pandemii koronaviru o svůj vrchol v podobě bojů o titul. Anketa Hokejista sezony bude ale i tak znát svého vítěze. 25. ročník slavnostního zakončení sezony proběhne ve čtvrtek 30. dubna od 21:10 na programu ČT sport.

partneři českého hokeje

V důsledku vládních opatření spojených se šířením nemoci covid-19 tentokrát nelze tradiční vyhlášení vítězů jednotlivých anket zrealizovat za účasti diváků. Organizující agentura BPA sport marketing proto ve spolupráci s Českou televizí připravily nový formát pořadu.

Ze Síně slávy českého hokeje jej budou moderovat Robert Záruba a Jiří Hölzel, kteří zhodnotí uplynulou předčasně ukončenou sezonu 2019/20, uvedou jednotlivé kategorie a s oceněnými zprostředkují krátký rozhovor přes Skype.

25. ročník ankety Hokejista sezony bude odvysílán na ČT sport ve čtvrtek 30. dubna od 21:10. První repríza pořadu proběhne 1. května od 10:05, další pak budou následovat. Vyhlašovat se bude hned patnáctka kategorií za dlouhodobou část soutěže.

Vyhlášení bude letos rozšířeno o cenu stanice O2 TV Sport. Ta ocení po vzoru NHL hráče, který dokázal skloubit oddanost hokeji, vytrvalost, sportovní přístup nebo si prošel těžkou životní zkouškou. Kdo získá historicky první trofej za oddanost hokeji?

Hlavní cenu pro Hokejistu sezony si v předchozích dvou letech odnesl Milan Gulaš, jenž bude i letos patřit k favoritům. 34letý plzeňský útočník znovu ovládl tabulku produktivity i střelců, za 52 zápasů základní části nasbíral 76 bodů a nastřílel 35 branek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz