Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

I během letošního MS osmnáctek můžete na hokej.cz blíže poznat opory českého výběru. Připravili jsme pro vás několik videoprofilů, ve kterých vám hráči přibližují své zatím krátké hokejové kariéry, své největší úspěchy, rituály i hokejové sny. Tentokrát hovoří rodák z Karviné Adam Csabi.

Csabi se z Havířova za vyšší konkurencí a lepšími podmínkami přesunul do Karlových Varů. Na začátku sezony 2022/23 sáhl po finské výzvě, po několika měsících se ale na západ Čech vrátil.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV