Hokejka news

 • 10. 7. - 15:52

  Síň slávy českého hokeje

  Udělejte si o prázdninách výlet do Síně slávy! Užijte si zábavu na trenažerech a výstavu 100 let NHL z hokejových exponátů z Toronta ! Vstupenky se slevou na Hokejka shopu!

 • 20. 6. - 11:48

  David Pastrňák podruhé králem!

  50. jubilejní ročník ankety Zlatá hokejka - loni nejmladším vítězem Zlaté hokejky, letos David Pastrňák triumf obhájil. 

 • 1. 6. - 14:52

  Krásný Den dětí!

  Oslavte s dětmi jejich Den dětí v Síni slávy českého hokeje – zítra 2.6.2018 od 10 hodin !

 • 25. 5. - 11:40

  Nejlepší hokejové video je z Valašska!

  V anketě Ledová klapka 2018 zvítězil VHK ROBE Vsetín, druhá příčka patří HC Meteoru Třemošná a třetí BK Mladé Boleslavi. 

V sobotu 11. 11. 2017 se naši reprezentanti vydali do Maďarska, konkrétně do Budapešti. Vzhledem k tomu, že přátelský zápas se hrál až od 22:00 hodin, měli dostatek času. Někteří před zápasem odpočívali, někteří se šli podívat na zápas Japonsko - Polsko, jiní si šli prohlédnout historické centrum města. Na přátelský zápas pozvali Čechy maďarští neslyšící hokejisté, protože se v Budapešti zrovna konal mezinárodní turnaj. Tohoto turnaje se účastnili Japonci, Poláci, Italové a samozřejmě Maďaři.

V 20 hodin dorazila výprava na zimní stadion, připravila se, trenér vysvětlil taktiku a šlo se na rozbruslení. Zápas začal v deset a dopadl pro nás dobře. Musíme napsat, že se maďarská reprezentace zlepšila a byla pro náš výběr celkem vyrovnaným soupeřem. Češi si pozvánky na turnaj moc vážili. Na turnaji je také čekaly skvělé podmínky, které pro maďarští organizátoři připravili.

Maďarsko - Česká republika B 1:6 (1:3, 0:1, 0:2)

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV