Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Chance liga by se mohla znovu rozběhnout v sobotu 21. listopadu. Co je ale už nyní jisté, že se nestihne odehrát v původním formátu.

Za normálních okolností by se kluby druhé nejvyšší soutěže připravovaly už na 19. kolo, jenže většina zápasů se zatím kvůli pandemii koronaviru a následnému zastavení sportu v Česku odehrát nemohla, a tak třeba Třebíč má zatím na kontě pouhé dva starty.

„Vzhledem k nedostatku termínů, který neumožňuje dohrání Chance ligy v původní podobě, rozhodl prezident Českého hokeje Tomáš Král o změně formátu a rozpisu soutěže pro sezonu 2020/21,“ informoval hokej.cz tiskový mluvčí ČSLH Zdeněk Zikmund.

Z původně plánované tříkolové základní části se stane dvoukolová, následné vyřazovací boje Chance ligy zůstávají beze změny. „Pro uvedené řešení se při čtvrteční videokonferenci vyslovily dvě třetiny účastníků druhé nejvyšší soutěže,“ informoval Zikmund.

Restart Chance ligy, která se naposledy hrála 10. října, by mohl proběhnout už v sobotu 21. listopadu. „Vedení Českého hokeje požádá na základě rozhodnutí klubů o udělení výjimky pro její pokračování po 20. listopadu 2020,“ dodal k výsledkům jednání klubů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV