Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Kdo ovládne nadcházející sezonu hokejové Chance ligy? Celou základní část i play off sezony 2023/24 budete moci sledovat tradičně na platformě HokejkaTV.cz. Hokejová Tipsport extraliga se bude v nové sezoně vysílat pouze na O2 TV Sport a České televizi.

Ceník balíčků streamů Chance ligy pro sezonu 2023/2024 na HokejkaTV.cz

 • Denní: 59 Kč
 • Měsíční: 109 Kč
 • Půlsezonní: 269 Kč (bude aktivní až od poloviny sezony)
 • Sezonní: 549 Kč

Jak streamy sledovat?

V prvé řadě je potřeba stát se registrovaným členem komunity Hokejka – registrovat se na webu www.hokejkatv.cz. Pokud jsi člen projektu HOKEJKA, stačí se na webových stránkách Hokejkatv.cz přihlásit, v sekci „Placený obsah“ si zvolit druh předplatného a skrze platební bránu předplatné uhradit.

Pro úspěšné spárování platby s účtem na HokejkaTV.cz je důležitý zejména variabilní symbol, který se v Platební bráně generuje každému uživateli jiný. Variabilní symbol se mění s každou sezonou, není tedy možné provést stejnou platbu jako v minulé sezoně.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV