Hokejka news

 • 10. 7. - 15:52

  Síň slávy českého hokeje

  Udělejte si o prázdninách výlet do Síně slávy! Užijte si zábavu na trenažerech a výstavu 100 let NHL z hokejových exponátů z Toronta ! Vstupenky se slevou na Hokejka shopu!

 • 20. 6. - 11:48

  David Pastrňák podruhé králem!

  50. jubilejní ročník ankety Zlatá hokejka - loni nejmladším vítězem Zlaté hokejky, letos David Pastrňák triumf obhájil. 

 • 1. 6. - 14:52

  Krásný Den dětí!

  Oslavte s dětmi jejich Den dětí v Síni slávy českého hokeje – zítra 2.6.2018 od 10 hodin !

 • 25. 5. - 11:40

  Nejlepší hokejové video je z Valašska!

  V anketě Ledová klapka 2018 zvítězil VHK ROBE Vsetín, druhá příčka patří HC Meteoru Třemošná a třetí BK Mladé Boleslavi. 

V pondělí 4. prosince v 18:00 se uzavře benefiční dražba pro Klokánka, a tím i druhý ročník Charitativního týdne WSM Ligy.

» Charitativní aukce probíhá tady

Prvoligové kluby darovaly do aukce, jejíž výtěžek půjde na dobročinné účely, podepsané puky, hokejky, dresy či zážitkové poukazy. Draží se například trénink se Slavií Praha, pobyt na havířovské střídačce během zápasu, oběd s hráči AZetu nebo večeře s litoměřickým obráncem Alešem Pavlasem.

Projekt Charitativního týdne WSM Ligy zaštítily Český svaz ledního hokeje, firma eSports.cz, oficiální web českého hokeje Hokej.cz a hlavní partner druhé nejvyšší soutěže World Systems Market.

Komu se pomáhá?

Výtěžek z akce poputuje na konto Klokánka, který částku rozdělí do svých domovů po celé republice. Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče (osvojení, pěstounská péče, svěření do výchovy třetí osoby).

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV