Hokejka news

 • 30. 3. - 13:08

  MMČR živě na HokejkaTV.cz

  Na HokejkaTV.cz můžeš sledovat zápasy Mládežnického mistrovství České republiky 2019. V sobotu ti přinesu semifinálová utkání a v neděli zápasy o třetí místo a finále!

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje je tu!

  Od 21. do 27. ledna 2019 probíhá již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

Ani ne 10 dní před startem slovenského mistrovství světa čeká Českou republiku hokejový svátek. Ve čtvrtek 2. května odstartují v Brně Carlson Hockey Games 2019. Národní tým zde sehraje zápasy s Finy, Švédy a Rusy. Další dvě utkání bez české účasti budou součástí víkendových denních balíčků. Předprodej vstupenek odstartoval ve čtvrtek 14. března v 10 hodin pro registrované členy komunity Hokejka.cz. V pátek 15. března poté od 12 hodin začne volný prodej. Vstupenky můžete kupovat online na hokejkaticket.cz a prodejní síti ticketportal.cz.

Vstupenky – hokejkaticket.cz

Na turnaj fanoušky zve i Martin Erat, ikona brněnské Komety a opora národního týmu, s nímž mimo jiné vybojoval olympijský bronz v Turíně v roce 2006 a téhož roku stříbro na MS v Rize.

Do Brna se reprezentace vrátí po čtyřech letech, kdy se zde odehrál duel Česko – Finsko. Mimo jiné o výhře 3:2 na nájezdy tehdy rozhodl Jakub Voráček. „Hokejové hry Carlsonu budou vrcholnou domácí reprezentační akcí. Poslední brněnské turnaje byly z pohledu návštěvnosti i bouřlivé atmosféry vynikající reklamou a velmi pozitivně hodnoceny všemi účastníky. Půjde o poslední prověrku před mistrovstvím světa, a tak jsem přesvědčená, že nás čekají velmi atraktivní duely s nabitými soupiskami. Fanoušky na hokej srdečně zveme,“ říká ředitelka BPA sport marketing Jana Obermajerová.

„Pár dní před mistrovstvím světa se účastníci Carlson Hockey Games představí v Brně již s většinou hráčů, kteří potom pocestují do Bratislavy nebo Košic,“ doplnil prezident Českého hokeje Tomáš Král. „ Diváci, kteří se na světový šampionát nedostanou, tak mají jedinečnou příležitost, jak vidět řadu skvělých hokejistů v akci. Věřím proto, že v Brně přivítají všechna zúčastněná mužstva plné tribuny a výborná atmosféra.“     

Rozpis utkání Carlson Hockey Games, Brno

Čtvrtek 2. května

 • od 17:30, Česko – Finsko

Sobota 4. května (vstupenky na obě utkání pouze v balíčku)

 • od 14:00, Rusko – Finsko
 • od 18:30, Česko – Švédsko

Neděle 5. května (vstupenky na obě utkání pouze v balíčku)

 • od 14:00, Švédsko – Finsko
 • od 18:00, Česko – Rusko

Ceny vstupenek a balíčků

čtvrtek 2. 5., cena 1 vstupenky

kategorie

cena v Kč

sezení střed (modrá)

790,-

sezení (růžová)

590,-

sezení s omezeným výhledem

490,-

stání (hnědá)

350,-

vozíčkáři

350,-

děti do 120 cm (bez nároku na místo)

zdarma

   

sobota 4. a neděle 5. 5., cena 1 denního balíčku

kategorie

cena v Kč

sezení střed (modrá)

1090,-

sezení (růžová)

890,-

sezení s omezeným výhledem

740,-

stání (hnědá)

540,-

vozíčkáři

540,-

děti do 120 cm (bez nároku na místo)

zdarma

Plánek DRFG Areny

 • Fanoušci mohou na utkání/den zakoupit max. 6 vstupenek/balíčků
 • Předprodej pro členy hokejka.cz od čtvrtka 14. 3. 2019 od 10 hodin
 • Volný prodej od pátku 14. 3. 2019 od 12 hodin
 • Sektor E je zejména pro aktivní fanoušky národního týmu

Další informace k zápasům

Pro fanoušky budou tradičně připraveny různé doprovodné aktivity, o nichž bude Český hokej ve spolupráci se svým výhradním marketingovým partnerem, společností BPA sport marketing a.s., průběžně informovat zejména prostřednictvím sociálních sítí národního týmu (@narodnitym). Stejně tak o případných opatřeních spojených se zápasem (bezpečnostní, doprava na utkání apod.).

Členové komunity HOKEJKA.CZ mají slevu 20,- Kč na vstupenku při nákupu maximálně 6 kusů vstupenek na jedno utkání/balíček. Při koupi musí použít své HOKEJKA ID, které najdou po přihlášení na webu www.hokejka.cz nebo v pravidelných HOKEJKA NEWS. Na hokejka.cz se můžete neustále bezplatně registrovat.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV