Hokejka news

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje je tu!

  Od 21. do 27. ledna 2019 probíhá již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

Ani ne 10 dní před startem slovenského mistrovství světa čeká Českou republiku hokejový svátek. Ve čtvrtek 2. května odstartují v Brně Carlson Hockey Games 2019. Národní tým zde sehraje zápasy s Finy, Švédy a Rusy. Další dvě utkání bez české účasti budou součástí víkendových denních balíčků. Předprodej vstupenek odstartoval ve čtvrtek 14. března v 10 hodin pro registrované členy komunity Hokejka.cz. V pátek 15. března poté od 12 hodin začne volný prodej. Vstupenky můžete kupovat online na hokejkaticket.cz a prodejní síti ticketportal.cz.

Vstupenky – hokejkaticket.cz

Na turnaj fanoušky zve i Martin Erat, ikona brněnské Komety a opora národního týmu, s nímž mimo jiné vybojoval olympijský bronz v Turíně v roce 2006 a téhož roku stříbro na MS v Rize.

Do Brna se reprezentace vrátí po čtyřech letech, kdy se zde odehrál duel Česko – Finsko. Mimo jiné o výhře 3:2 na nájezdy tehdy rozhodl Jakub Voráček. „Hokejové hry Carlsonu budou vrcholnou domácí reprezentační akcí. Poslední brněnské turnaje byly z pohledu návštěvnosti i bouřlivé atmosféry vynikající reklamou a velmi pozitivně hodnoceny všemi účastníky. Půjde o poslední prověrku před mistrovstvím světa, a tak jsem přesvědčená, že nás čekají velmi atraktivní duely s nabitými soupiskami. Fanoušky na hokej srdečně zveme,“ říká ředitelka BPA sport marketing Jana Obermajerová.

„Pár dní před mistrovstvím světa se účastníci Carlson Hockey Games představí v Brně již s většinou hráčů, kteří potom pocestují do Bratislavy nebo Košic,“ doplnil prezident Českého hokeje Tomáš Král. „ Diváci, kteří se na světový šampionát nedostanou, tak mají jedinečnou příležitost, jak vidět řadu skvělých hokejistů v akci. Věřím proto, že v Brně přivítají všechna zúčastněná mužstva plné tribuny a výborná atmosféra.“     

Rozpis utkání Carlson Hockey Games, Brno

Čtvrtek 2. května

 • od 17:30, Česko – Finsko

Sobota 4. května (vstupenky na obě utkání pouze v balíčku)

 • od 14:00, Rusko – Finsko
 • od 18:30, Česko – Švédsko

Neděle 5. května (vstupenky na obě utkání pouze v balíčku)

 • od 14:00, Švédsko – Finsko
 • od 18:00, Česko – Rusko

Ceny vstupenek a balíčků

čtvrtek 2. 5., cena 1 vstupenky

kategorie

cena v Kč

sezení střed (modrá)

790,-

sezení (růžová)

590,-

sezení s omezeným výhledem

490,-

stání (hnědá)

350,-

vozíčkáři

350,-

děti do 120 cm (bez nároku na místo)

zdarma

   

sobota 4. a neděle 5. 5., cena 1 denního balíčku

kategorie

cena v Kč

sezení střed (modrá)

1090,-

sezení (růžová)

890,-

sezení s omezeným výhledem

740,-

stání (hnědá)

540,-

vozíčkáři

540,-

děti do 120 cm (bez nároku na místo)

zdarma

Plánek DRFG Areny

 • Fanoušci mohou na utkání/den zakoupit max. 6 vstupenek/balíčků
 • Předprodej pro členy hokejka.cz od čtvrtka 14. 3. 2019 od 10 hodin
 • Volný prodej od pátku 14. 3. 2019 od 12 hodin
 • Sektor E je zejména pro aktivní fanoušky národního týmu

Další informace k zápasům

Pro fanoušky budou tradičně připraveny různé doprovodné aktivity, o nichž bude Český hokej ve spolupráci se svým výhradním marketingovým partnerem, společností BPA sport marketing a.s., průběžně informovat zejména prostřednictvím sociálních sítí národního týmu (@narodnitym). Stejně tak o případných opatřeních spojených se zápasem (bezpečnostní, doprava na utkání apod.).

Členové komunity HOKEJKA.CZ mají slevu 20,- Kč na vstupenku při nákupu maximálně 6 kusů vstupenek na jedno utkání/balíček. Při koupi musí použít své HOKEJKA ID, které najdou po přihlášení na webu www.hokejka.cz nebo v pravidelných HOKEJKA NEWS. Na hokejka.cz se můžete neustále bezplatně registrovat.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV