Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

V Pardubicích se připravuje už čtvrtý ročník velké burzy sběratelských kartiček, podpisů či sportovních memorabilií. Na své si přijdou sběratelé i fanoušci hokeje, fotbalu, ale i dalších sportů (NBA, NFL, MLB), včetně těch bojových (UFC, Octagon).

Statisíce kartiček, řada sběratelských artefaktů, dresů, puků, hokejek a autogramů. To vše bude znovu po roce k vidění v legendární pardubické enteria areně, ve které se odehrávala historie československého hokeje. Akce se koná už v sobotu 25. června od 9 do 18 hodin.

„Pokud jsi sběratel, neměl bys na této akci chybět! Přijďte měnit, prodávat a kupovat,“ zvou na východ Čech organizátoři, kteří letos očekávají rekordní účast fanoušků.

Součástí EXPA je také autogramiáda reprezentantů a legend s charitativním podtextem. Už potvrzenými hosty jsou Robert Reichel, Kristián Reichel a Filip Zadina, dorazit by měli také Milan Nový, Jozef Meliško a další.

Pomáhat se bude Sofince Petrovické, která trpí vzácným genetickým onemocněním – spinální svalovou atrofií 1. typu. Její příběh si můžete přečíst zde nebo sledovat aktuální léčbu, fotky z výletů atd. na Facebooku.

Foto: hokejovekarticky.cz

Vstupenky na akci zakoupíte v předprodeji na Ticketportal.cz, na prodejních místech nebo také na místě v den akce. Vstupné činí 300 korun, děti do 12 let a ZTP jej mají zdarma. Vstup na akci bude zadním vchodem arény – od parkoviště.

Jedním z vystavovatelů bude kupříkladu e-shop s hokejovými lahůdkami Marken.cz. Kromě knižních novinek z produkce nakladetelství eSports.cz – historické publikace Maska a 5. vydání legendárního románu S devatenáctkou do Bernu – se můžete na stánku těšit i na zajímavé sběratelské předměty.

„Přivezeme cenné hokejové memorabilie – edici pohlednic mistrů světa 2010, pestrou škálu hraných dresů z českých soutěží, klubové i reprezentační boxíky a samozřejmě hokejové knihy, což je základ naší produkce,“ vypočítává manažer Marken.cz Vít Schück.

Foto: hokejovekarticky.cz

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV