Hokejka news

 • 5. 8. - 10:15

  Hlinka Gretzky Cup živě na Hokejka TV

  Přehlídka světových nadějí zase zpátky v Břeclavi a Piešťanech. Zápasy živě na Hokejka TV.
  Soutěž o vstupenky na české zápasy nyní na iSport.cz

 • 18. 7. - 14:41

  Vyhraj vstupenky do Síně slávy!

  Pojď prozkoumat slavné historické momenty našeho hokeje. Nagano, tituly z mistrovství světa, milníky naší nejvyšší soutěže, dovednostní soutěže, interaktivní promítání a další. To vše můžeš prožít v Síni slávy českého hokeje. Ale nebude to zadarmo, musíš totiž ukázat, že si vstupenky zasloužíš a odpovědět správně na soutěžní otázky.

 • 10. 6. - 07:29

  Kakko nováčkem roku ve finské lize

  Kaapo Kakko z TPS Turku byl vyhlášen nejlepším nováčkem uplynulé sezony ve finské nejvyšší soutěži. Za mistrem světa v kategorii dospělých i dvacetiletých skončil druhý útočník Aleksi Heponiemi (Oulu), třetí místo obsadil obránce Ville Heinola z Lukko Rauma.

 • 30. 3. - 13:08

  MMČR živě na HokejkaTV.cz

  Na HokejkaTV.cz můžeš sledovat zápasy Mládežnického mistrovství České republiky 2019. V sobotu ti přinesu semifinálová utkání a v neděli zápasy o třetí místo a finále!

Litoměřický projekt "Dukla" v nadcházející sezóně nabere na důležitosti. V závěru roku totiž ve Vítkovicích a Třinci odstartuje MS dvacítek a klub z Chance ligy by měl do juniorské reprezentace dodat několik hráčů.

Oproti loňsku, kdy projekt pro juniorské hráče v Litoměřicích odstartoval, je letos na všechno více času. Letní příprava tedy probíhá ve větší konkurenci a aktuálně s patnácti mladými hráči.

S kolika juniory chtějí trenéři Stadionu v nové sezóně nastupovat? Proč má speciální motivaci pro nadcházející sezónu Vojtěch Střondala? Odpovědi najdete v reportáži.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV