Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Olomoucký brankář Branislav Konrád, který v závěru čtvrtečního přípravného utkání s Hradcem Králové utrpěl vážné zranění krku, je po operaci a jeho stav je stabilizovaný.

V souboji před olomouckou brankou se v 53. minutě duelu do brankoviště domácího týmu dostal královehradecký útočník Petr Koukal, který nechtěně trefil slovenského gólmana bruslí do krku. Ten okamžitě sprintoval na střídačku, kde upadl na zem.

„Jediné, co je důležité, je to, že jeho základní životní funkce jsou zajištěny a není v ohrožení života. To je momentálně hlavní zpráva a všechno ostatní je vedlejší,“ řekl po čtvrtečním utkání marketingový manažer olomouckého klubu Simon Vejtasa.

Nyní Hanáci na sociálních sítích zveřejnili čerstvou zprávu: „Branislav Konrád v noci podstoupil úspěšnou operaci a jeho stav je stabilizován. V utkání utrpěl hlubokou řeznou ránu, naštěstí však nebyla zasažena žádná tepna ani žíla.“

Klub zároveň žádá všechna média i širokou veřejnost o respektování soukromí Branislava Konráda.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV