Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

• 26. 11. - 11:57

Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Vánoční svátky skončily a dvanáctý hrací týden opět přinesl hokejové souboje v EUHL. Do akce naskočily pouze tři týmy a spokojenost vládne u Inženýrů z Prahy, kteří po dvou zápasech na ledě soupeře získali pět bodů. Během dvou dnů dokázali zvítězit v Bratislavě a Budapešti.

Diplomats Pressburg - Engineers Prague 1:2p

Třetiny: 0:0, 0:0, 1:1 - 0:1; Góly: 52. M.Kojda - 45. V.Outrata, 64. L.Spurný; Diváci: 137.

KMH Budapešť - Engineers Prague 1:3

Třetiny: (0:1, 0:2, 1:0); Góly: 42. D.Berendi - 9. M.Klement, 25. O.Heža, 36. V.Bazgier. Diváci: 76.

Brankáři: János Gadácsi - 44 zákrokov, 93.6% úspešnosť, Tomáš Maštalírsky - 20 zákrokov, 95.2% úspešnosť