Hokejka news

• 24. 1. - 10:35

Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

• 23. 1. - 09:46

Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

• 14. 1. - 14:14

Týden hokeje je tu!

Od 21. do 27. ledna 2019 probíhá již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

• 15. 11. - 09:44

Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
    Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

Boj o první příčku v tabulce se nám pořádně zamotává. Trenčanští zaznamenal důležitá vítězství v Ostravě a Brně. Nezaváhali ani Inženýři, a tak spolu s Gladiátory ztrácejí na lídra soutěže už jen bod. Diplomaté se ve třech odehraných zápasech těšili z bodů jen jednou, když doma porazili Brno. S Olomoucí a Akademiky vyšli dokonce gólově naprázdno. Obrovské drama se odehrálo v souboji dvou posledních týmů, když Budapešť prohrávala na svém ledě už o pět branek, ale duel dospěl až do prodloužení. Extra bod získali nakonec hosté.

Přehled utkání

Diplomats Pressburg – Cavaliers Brno 5:1

Třetiny: 2:0, 3:0, 0:1. Branky: 9. M.Mucha, 17. I.Kertanti, 25. I.Kertanti, 26. P.Kratochvíla, 36. D.Guryča – 41. F.Vilímek.

BO Ostrava – Gladiators Trenčín 2:5

Třetiny: 0:2, 2:0, 0:3. Branky: 23. L.Zberovský, 34. K.Fejko – 19. P.Kopecký, 20. F.Osvald, 46. J.Huňa, 48. M.Trenčan, 54. A.Špankovič.

Akademici Plzeň – Diplomats Pressburg 5:0

Třetiny: 1:0, 3:0, 1:0. Branky: 20. L.Šíma, 23. J.Baxa, 37. M.Polata, 37. J.Pokorný, 55. V.Polívka.

Diplomats Pressburg – University Shields Olomouc 0:2

Třetiny: 0:1, 0:0, 0:1. Branky: 6. T.Výkruta, 60. J.Müller.

Cavaliers Brno – Gladiators Trenčín 3:9

Třetiny: 1:3, 0:1, 2:5. Branky: 5. D.Polzer, 41. J.Stromko, 52. F.Rod – 1. N.Jánoš, 11. M.Habšuda, 13. T.Staňo, 40. J.Huňa, 48. L.Berák, 52 M.Trenčan, 53. T.Staňo, 55. J.Huňa, 55. F.Osvald.

BO Ostrava – Engineers Prague 1:5

Třetiny: 0:2, 1:2, 0:1. Branky: 28. J.Gelnár – 2. P.Ujfaluši, 17. P.Ujfaluši, 22. T.Hlaváč, 24. T.Kadlec, 41. O.Heža. Brankáři: Richard Šrámek – 23 zákroků, 82.1% úspěšnost, Aleš Příhoda – 23 zákroků, 95.8% úspěšnost

KMH Budapešť – Black Dogs Budweis 5:6p

Třetiny: 0:4, 2:1, 3:0 – 0:1. Branky: 36. P.Szécsi, 38. F.Gergo, 41. P.Körösi, 53. P.Szécsi, 59. D.Papp – 2. M.Koupal, 11. P.Skopek, 19. M.Dvořák, 20. J.Barta, 25. J.Jiřinec, 63. M.Tejko. Diváci: 34. Brankári: János Gadácsi – 32 zákroků, 86.5% úspěšnost a Norbert Zaka – 10 zákroků, 90.9% úspěšnost, Karel Lekeš – 13 zákroků, 76.5% úspěšnost a Vlastimil Max Marek – 8 zákroků, 88.9% úspěšnost