Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Útočník Petr Hauser se zkouší napevno usadit v nabitém kádru pražské Sparty. V juniorce pražského klubu dominoval a dokázal ji dotáhnout až k mistrovskému titulu. Juniorka a A-tým Sparty, to je ale obrovský rozdíl. V minulé sezoně dostal šanci ve třiceti zápasech Tipsport extraligy a zaznamenal sedm asistencí. Chce ale více a přesně ví, na čem potřebuje zapracovat.

Pomůže mu trénink na skatemillu? Bruslení je totiž jedna z věcí, kterou potřebuje zlepšit. Pokyn přišel nejen od trenérů Sparty, ale i z New Jersey, které ho draftovalo. Jak vylepšuje své bruslařské dovednosti?

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV