bahis siteleri

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Extraliga se po návratu hrála také v neděli. K vidění bylo sice pouze pět utkání, ale o zajímavé momenty nebyla nouze. Co přinesly duely 21. kola?

54 sekund hrůzy. Vstup od zápasu jako z hororu. Stačila necelá minuta a bylo po utkání. Litvínov vletěl na Kometu a dvěma góly během 54 sekund vyhnal nejen Dominika Furcha z brněnské brány, ale také naděje a sebevědomí z hostujících hráčů. 

Ani my na nic nečekáme! Mohlo to vypadat, že se Litvínov inspiroval v Třinci. Ten totiž svůj zápas začínal dříve, ale taky nijak nezahálel. Hradeckého gólmana sice z brány nevyhnal, ale pevný základ k tříbodové výhře položil taktéž dvěma góly během první minuty a půl. 

Nahodil prolomil bodové mlčení. Od Lukáše Nahodila, jednoho z lídrů olomoucké ofenzivy, se na Hané čekají body. V posledních čtyřech utkáních ale nezapsal ani jeden. Nicméně v neděli si spravil chuť a za nepovedenou šňůrou udělal tlustou čáru, zapsal dvě asistence a dobré utkání korunoval gólem na prázdné branky.

Pavlát i Brízgala byli jako zeď. Jednoznačně nejlepšími hráči v LOGSPEED CZ Aréně byli gólmani, kteří dělali co mohli, aby vychytali výhru. Plzeňský Dominik Pavlát chytil 31 z 32 střel a měl úspěšnost zákroků 96,97 %, kladenský Adam Brízgala si počínal ještě lépe – k vítězství přispěl 38 zákroky při úspěšnosti 97,44 %.

Klepišův paradox. U utkání Plzně a Kladna ještě zůstaneme. Indiáni v prodloužení znovu odvolali brankáře, aby získali výhodu muže navíc, jenže risk se jim na rozdíl od zápasů s Vítkovicemi či v Karlových Varech nevyplatil. Plzeň zadarmo otevřela bránu a využil toho Jakub Klepiš svou pátou brankou v sezoně.

Finská posila zavelela k bodům. Před nedávnem zamířil z Hradce Králové do Karlových Varů urostlý bek Joona Huttula. Hned od prvního utkání dostával poměrně dost času na ledě, nicméně bodově se prosadil až v tom třetím. A hned z toho byly body dva! Oba přišly z přesilovek. 

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV