bahis siteleri

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Vítkovice se po příchodu Petera Muellera okamžitě staly černým koněm letošní sezony. Svoji roli zatím plní skvěle a po čtyřech odehraných zápasech se nachází na první příčce. Co na tom, že zatím hrály především s týmy, které se na počátku nového ročníku trápí...

Tady je deset důvodů, proč Vítkovice vévodí Tipsport extralize ↓

LÍDR MUELLER… Letní hvězdná posila potvrdila roli střelce. Peter Mueller skóroval ve třech odehraných zápasech čtyřikrát a v tabulce střelců mu aktuálně patří čtvrté místo. Ridera na něj spoléhá především v přesilovce – ze tří využitých početních výhod dvakrát skóroval právě on.

ASISTENT KRIEGER… Každý střelec k sobě potřebuje parťáka, který mu bude u gólů sekundovat. A právě takového Mueller našel v Peteru Kriegerovi. Ten mu přihrál na všechny jeho góly a s pěti přihrávkami je druhým nejlepším nahrávačem v lize.

VYSOKÁ PRODUKTIVITA… Vítkovice skórovaly v dosavadních čtyřech utkáních čtrnáctkrát, a drží si tak skvělou bilanci 3,5 gólu na zápas. Lépe jsou na tom jen páté Pardubice a třetí Motor.

UBRÁNĚNÁ OSLABENÍ… 85% úspěšnost ubráněných oslabení sice řadí Ostravany „až“ na páté místo, je ovšem nutné dodat, že Vítkovice patří mezi trojici nejtrestanějších týmů a v početní nevýhodě strávily už 46 minut. Jen tři z 23 početních výhod soupeře končily předčasně.

STABILITA V BRÁNĚ… Aleš Stezka se může chlubit 91,35% úspěšností zákroků, což sice v porovnání s ostatními jedničkami není nijak vysoké číslo (osm brankářských jedniček ji má vyšší), on si však obdobnou bilanci drží stabilně už dvě sezony.

SLUŠNÁ ÚSPĚŠNOST NA BULY… Tobias Lindberg a Rostislav Marosz mají procentuální úspěšnost na vhazování vyšší než 60 procent. Celkově Vítkovice vyhrají 53,15 % vhazovaní a řadí se k extraligové špičce (4. místo).

PRODUKTIVNÍ MLADÍCI… Ostravané mají na své soupisce pět hráčů mladších 24 let: a Jan Bernovský, Krzysztof Tomasz Macias, Petr Chlán i Petr Fridrich už se zapsali mezi střelce. Na střelecký úspěch už tak čeká pouze Vojtěch Lednický. Takhle produktivní mladíky žádný jiný tým nemá.

BOJOVNÍCI… Patrik Koch s Máriem Grmanem jsou tradičními extraligovými bojovníky a také letos patří mezi první pětku hráčů s nejvyšším Radegast indexem. Koch už zvládl rozdat devět hitů, Grman zase zablokoval dvanáct střel soupeře.

ZDAŘILÉ PRVNÍ TŘETINY… Třikrát z dosavadních čtyř utkání dokázali Ostravané v první třetině vstřelit branku a odcházeli do kabin s jednogólovým náskokem nebo za vyrovnaného stavu. Pokaždé následně dokázali zápas dovést do vítězného konce.

ROZLOŽENÉ SÍLY… První dva útoky tvoří zkušení útočníci, zbývajícím dvěma vládnou především mladíci. Přesto hned patnáct hráčů má ve statistice +/- alespoň jeden plusový bod. V záporných číslech je pouze pět hokejistů.

Foto: Marian Ježowicz, hcocelari.cz

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV