сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Další týden Tipsport extraligy je za námi, když všechny týmy odehrály dva nebo tři zápasy. Stoprocentní byla Sparta, která má v našem výběru dva zástupce. A své kvality potvrzuje i pardubický Lukáš Sedlák. Kdo další se dostal mezi pětici nejlepších hráčů?

Jan Buchtele, HC Sparta Praha

Sparta si připsala tři výhry ze tří zápasů. Jan Buchtele se pod ně podepsal čtyřmi body, a to za dva góly a stejný počet asistencí. Své body rozdělil rovnoměrně mezi zápasy proti Českým Budějovicím a Kometě Brno.

Buchtele byl v zakončení poměrně aktivní, když měl ve třech duelech 14 střeleckých pokusů. Z toho osm bylo z oblasti slotu, ke kterým přidal do těchto míst také tři přihrávky. Těch měl pak celkově osm.

Spartě se při Buchteleho pobytu na ledě dařilo především při hře 5 na 5, když byl forvard s číslem 47 na ledě u pěti vstřelených a jednoho obdrženého gólu. A to s podílem očekávaných gólů 65 %, když Sparta za jeho přítomnosti přestřílela soupeře 32:21.

Tim Söderlund, BK Mladá Boleslav

Akvizice Tima Söderlunda se zatím Mladé Boleslavi, zdá se, vyplácí. Švédský útočník si v minulém týdnu připsal tři body, když vstřelil dva góly a přidal jednu asistenci. Ze tří těžkých zápasů pak Mladá Boleslav i díky jeho výkonům získala dvě výhry.

Söderlund patřil k nejnebezpečnějším hráčům, když měl celkově 14 střeleckých pokusů, a hned devět z nich z prostoru slotu. Vytvořil si tak šance na 1,6 očekávaného gólu, kdy byli lepší pouze dva hráči. Spoluhráčům navíc Söderlund připravil 11 střeleckých pozic a dohromady se podílel na 12 vytvořených šancích.

Při hře 5 na 5 měl Söderlund podíl očekávaných gólů 68 %, když Bruslaři přestříleli soupeře v poměru 46:28, a byl na ledě u tří vstřelených a dvou obdržených gólů.

Lukáš Sedlák, HC Dynamo Pardubice

Lukáš Sedlák prokazuje po svém příchodu z NHL vysokou kvalitu. V uplynulém týdnu vstřelil tři góly, když se jednou trefou podílel na výhře v derby, dvěma brankami pak sestřelil nepříjemné Kladno.

Žádný jiný hráč neměl více střel ze slotu, odkud Sedlák střílel 13krát. Celkově měl 16 střeleckých pokusů a spoluhráčům připravil dalších pět střeleckých pozic. Aktivní byl také v transportu puku do útočné třetiny, když si připsal 19 úspěšných vstupů.

Se Sedlákem na ledě pak při základním počtu hráčů Pardubice většinu času dominovaly nad svými soupeři. Během minut bývalého útočníka Philadelphie mělo Dynamo poměr střel 48:20 s podílem očekávaných gólů 70 %.

Ondřej Beránek, HC Energie Karlovy Vary

Ondřej Beránek se v souboji s brněnskou Kometou blýskl hattrickem a výrazně se tak podepsal pod výhru Energie 5:4. Vidět byl ale i v souboji s Kladnem, ačkoliv nebodoval.

Celkem měl Beránek 13 střeleckých pokusů, osm z nich proti Kometě. Devětkrát zakončoval z prostoru slotu, odkud také vstřelil všechny tři své góly. Spoluhráčům pak na střelu přihrál čtyřikrát, ani jedna se ale neujala. K tomu si připsal také 12 úspěšných vstupů do útočného pásma.

Při hře 5 na 5 byl Beránek na ledě u tří vstřelených gólů a žádného obdrženého, když Karlovy Vary přestřílely své soupeře 27:23.

Martin Jandus, HC Sparta Praha

Martin Jandus si sice připsal pouze jednu asistenci, kvalitní hrou ovšem přispěl ke třem výhrám Sparty.

Při hře 5 na 5 byl na ledě u čtyř vstřelených gólů bez toho, aby Sparta inkasovala. Jeho ofenzivní vliv patřil v minulém týdnu mezi pět nejlepších, když si kromě úspěšné koncovky Sparta při jeho pobytu tvořila velice kvalitní šance. Celkově pak byl podíl očekávaných gólů s Jandusem na ledě 67 % ve prospěch Sparty, když soupeře přestřílela 51:36.

I individuálně byl Jandus na ledě vidět. Měl dohromady 11 střeleckých pokusů a spoluhráčům nahrál na 12 střel, když čtyři z nich byly z oblasti slotu. K tomu přidal 11 úspěšných výstupů z vlastní třetiny a tři zblokované střely.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV