Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Tipsport extraliga se po reprezentační přestávce opět rozběhla: většina týmů sehrála v minulém týdnu dva zápasy. Kterým hráčům se po krátké pauze dařilo nejlépe?

Petr Holík, HC Kometa Brno

Kometa vyhrála oba duely a Petr Holík na tom měl velký podíl. Ve dvou zápasech bodoval pětkrát a řídil především výhru 4:2 nad Litvínovem, kde se podepsal pod všechny branky Brna s bilancí 1+3. K tomu se gólově prosadil i proti Českým Budějovicím. Holík byl tradičně aktivním distributorem puku, když spoluhráčům připravil hned sedmnáct střeleckých pozic a hned jedenáct z nich navíc z prostoru slotu. K tomu sám měl na kontě třináct střeleckých pokusů a celkově se podílel na osmnácti šancích Komety. Při hře 5 na 5 pak byl na ledě u pěti vstřelených gólů a u dvou obdržených.

Dominik Hrachovina, HC Motor České Budějovice

Dominik Hrachovina odchytal dva vynikající zápasy. Proti Kometě to Motoru nestačilo, v nedělním duelu však vynuloval Spartu a Budějovice si připsaly důležitou výhru. I v zápase s Kometou však Hrachovina držel naděje Motoru – i přes dva obdržené góly byl stále v kladných číslech v rámci chycených gólů v porovnání s očekáváním. Celkově jich ve dvou zápasech obdržel o 3,9 méně! V porovnání s průměrným gólmanem extraligy pak chytil o 4,9 gólu navíc a připsal si úspěšnost zákroků 96,1 %.

Jiří Ondrušek, HC Olomouc

Jiří Ondrušek patřil mezi nejproduktivnější beky minulého týdne: dvakrát skóroval a přidal jednu asistenci. Ondrušek byl střelecky velmi aktivní, když si připsal hned dvacet střeleckých pokusů, třetí nejvyšší počet ze všech hráčů. Z prostoru slotu vypálil jed jednou, přesto si vypracoval dohromady šance na 0,57 očekávaných gólů. K tomu připravil osm střeleckých pozic spoluhráčům a aktivní byl i v rozehrávce, když si připsal dvanáct úspěšných výstupů z vlastní třetiny.

Kevin Klíma, Mountfield HK

Kevin Klíma byl nejlepším střelcem týdne – ve dvou zápasech se prosadil hned čtyřikrát a připsal si k tomu i jednu gólovou nahrávku. Potřeboval na to dvanáct střeleckých pokusů, když polovina z nich byla z prostoru slotu. Spoluhráčům připravil dalších pět střeleckých příležitostí. Při hře 5 na 5 pak byl na ledě u čtyř vstřelených a u žádné inkasované branky.

Michal Bulíř, HC Škoda Plzeň

Michal Bulíř byl nejproduktivnějším hráčem uplynulého týdne: ve třech utkáních zapsal šest bodů za shodný počet gólů i asistencí. Všechny tři jeho asistence navíc byly primární. Bulíř také bodoval ve všech třech zápasech. Na branku soupeře pak vyslal dohromady dvanáct střeleckých pokusů (osm z nich bylo z prostoru slotu). Celkově se Bulíř podílel na dvanácti vytvořených šancích Plzně. A Škodovce také zařídil šest přesilových her, navíc sám ani jednou nefauloval.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV