Hokejka news

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

 • 4. 9. - 09:50

  Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

  Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

Extraliga má za sebou další hokejový týden, tudíž je čas na naši pravidelnou rubriku, v níž se zaměříme na pět nejlepších hráčů za ono období.

Dominik Frodl (B, HC Škoda Plzeň)

Tým z Plzně zažil povedený týden, když obě své utkání vyhrál. Nejprve v poměru 3:1 porazil Kladno a následně 5:0 celek z Pardubic. Jak už výsledky naznačují, vynikající výkony podal gólman Dominik Frodl. Ten si připsal už svoji šestou nulu v této sezoně, inkasoval pouze jednu branku a chytil hned 3,24 gólu navíc. Z předbrankového prostoru jich pochytal navíc 2,58. To jsou nejlepší čísla v rámci celé extraligy.

Jan Košťálek (O, HC Sparta Praha)

Skutečně famózních sedm dnů má za sebou obránce pražské Sparty Jan Košťálek. Tým z hlavního města nastoupil do tří utkání a Košťálek se prosadil gólově v každém z nich! V úterním zápase pak hned dvakrát. K tomu v pátek přidal i jednu asistenci, a pomohl tak Spartě ke dvěma výhrám. Jak už je u tohoto zadáka celkem obvyklé, opět dominoval v úspěšných výstupech z obranné zóny (18). Nikdo jich mezi obránci nezaznamenal více.

Michal Bulíř (Ú, HC Bílí Tygři Liberec)

Liberec vyhrál oba své zápasy, nastřílel celkem deset branek a hned na polovině z nich se podílel Michal Bulíř. V pátečním zápase proti Pardubicím zaznamenal dvě branky a jednu asistenci. O dva dny později proti Kometě přidal další dvě přihrávky. S jedenácti střelami na soupeřovu branku byl druhým nejaktivnějším střelcem extraligy. Zaznamenal 13 úspěšných vstupů do soupeřovy zóny a celkově s ním na ledě Bílí Tygři dominovali, když skórovali hned šestkrát, zatímco inkasovali pouze jednou.

Wojtek Wolski (Ú, HC Oceláři Třinec)

Ve skvělém nástupu do české nejvyšší hokejové soutěže pokračuje útočník Wojtek Wolski. Zazářil především v pátečním duelu proti Zlínu, když byl u všech čtyřech branek svého týmu, které zajistily Třinci tři body. Vsítil totiž hattrick a na jeden gól přihrál. V nedělním utkání se ovšem také neztratil, když se mu opět podařilo skórovat a při nájezdech předvedl vynikající manévr a lá Forsberg. Oceláři s ním na ledě navíc ani jednou neinkasovali. K tomu rodák z Polska zaznamenal třináct úspěšných vstupů do ofenzivní třetiny kluziště a jedenáct kontrolovaných výstupů z obranné zóny.

Dominik Hrachovina (B, HC Bílí Tygři Liberec)

Své místo si v naší rubrice opět našel Dominik Hrachovina. Tento muž v masce sice do extraligy přišel až v průběhu ročníku, ovšem nominaci mezi nejlepších pět hráčů týdne si vychytal už potřetí! Nastoupil do dvou utkání, v obou zvítězil a v tom nedělním proti Brnu si navíc připsal čisté konto. Celkově chytil 3,15 gólů navíc a pochytal hned 96,1 % ze všech střel, které na něj mířily.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV