Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Další nula pro vítkovického gólmana, Zbořilovo trápení na vhazování nebo také čtvrtý úspěšný zásah v oslabení Jana Ordoše, který tím vyrovnal devět sezon starý počin. To vše přineslo 50. kolo Tipsport extraligy.

Mitens se dočkal. Až na devátý pokus se lotyšský brankář Mareks Mitens ve službách Kladna dočkal první vychytané výhry. V úterý pochytal všech 35 litvínovských střel a poprvé poznal, jaké to je připsat si v Tipsport extralize čisté konto.

Další nula pro Klimeše. Kromě Mitense zlikvidoval všechny střelecké pokusy brněnského soupeře také vítkovický Lukáš Klimeš. Pro něj šlo už o sedmou nulu v letošní sezoně a třetí za poslední čtyři utkání.

Ordoš přidal další gól v oslabení. Budějovický Jan Ordoš prožívá individuálně nejlepší sezonu v kariéře. Proti Ocelářům na sebe upozornil jednou nahrávkou a dvěma góly, z nichž jeden vstřelil v oslabení. V početní nevýhodě se přitom letos prosadil už počtvrté. Stejný počin se naposledy povedl současnému olomouckému útočníkovi Jakubu Orsavovi ještě v dresu Třince v sezoně 2014/2015. 

Nestrašil si řekl o prostor. Andrej Nestrašil dokázal bodovat v osmi zápasech v řadě, během nichž nastřádal hned šest gólů a osm nahrávek. Za jeho produktivitu mu třinečtí trenéři dopřáli proti Motoru přes 28 minut na ledě. Třiatřicetiletý útočník ale tentokrát vyšel naprázdno.

Spartě stačilo málo. Pražané vyslali na hradeckou klec jen devatenáct střel a o téměř polovinu (9) z nich se postarala třetí pětka. Sparťané se tak rozhodně nepředřeli, ale i tohle málo jim stačilo k pohodové výhře 4:1.

Tygři obstáli při hře ve čtyřech. Další fiasko už Liberec připustit nechtěl. Naopak. Tentokrát to byli Bílí Tygři, kteří připravili Olomouc o vedení, a i díky všem pěti úspěšně ubráněným oslabením dokráčeli k vítězství. Tygří podíl na tom měl Jaroslav Vlach, který na ledě při početní nevýhodě strávil 6 minut a 24 sekund.

Zbořilovi buly nesedlo. Adam Zbořil tentokrát jako centr třetí útočné formace selhal. Tedy alespoň, co se týče úspěšnosti na vhazování. Z jedenácti případů totiž brněnský útočník vzešel vítězně jen jednou (9% úspěšnost).

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV