Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Jaké statistické zajímavosti přineslo sobotní – zahajovací – kolo Chance ligy? Příběhem dne byla především slávistická výhra 10:4 nad Havířovem.

DRTIL Z LEDU NESLEZL... Jak se čekalo, tak se i stalo: K nejvytíženějším hráčům Chance ligy bude patřit šumperský obránce Tomáš Drtil. Proti Porubě (i díky prodloužení) strávil na ledě hned 27 minut a 25 vteřin.

OSTŘELOVAČ ŠŤOVÍČEK... Třebíčský útočník Martin Šťovíček v sobotu hned desetkrát vypálil na ústeckou branku. Odměnou mu byl jeden gól.

KNOTEK SE BLÝSKL ŠESTI BODY... Slávistický centr Tomáš Knotek se na demolici Havířova podílel hned šesti body (2+4). Čtyři z nich zaznamenal v přesilovce.

KAUT ZÁŘIL NA BULY. Do vedení v úspěšnosti na vhazování se dostává vrchlabský Tomáš Kaut. Z devatenácti pokusů uspěl hned čtrnáctkrát (73,68 %).

SZATHMÁRYHO VŠESTRANNOST. Nejen směrem dopředu, Šimon Szathmáry bývá platný i při defenzivě. O jeho všestrannosti vypovídá, že v prvním zápase sezony zblokoval hned čtyři šumperské střely. Na stejný počet dosáhl i litoměřický Jan Výtisk, ale u něj to snad ani není potřeba zmiňovat.

TŘI ČISTÁ KONTA. Stejně jako v extralize i o patro níž vychytali v prvním kole čisté konto hned tři gólmani: prostějovský Ondřej Bláha (26 zákroků), vrchlabský Jakub Soukup (27 zákroků) a přerovský Michael Petrásek (ten měl dokonce 30 zásahů).

NEPOVEDENÉ STARTY LETNÍCH POSIL. Kolínský obránce Václav Čížek a ústecký forvard David Tůma chtějí sobotní kolo rychle hodit za hlavu. V prvním zápase po změně angažmá totiž byli při hře 5 na 5 hned u tří inkasovaných gólů, jejich formace přitom neskórovala ani jednou.

SLÁVISTICKÉ PŘESILOVKY. Slavia využila proti Havířovu hned šest přesilovek z osmi! Zvlášť Petr Kafka a Tomáš Knotek si při početní výhodě opravdu rozumí.

TŘEBÍČSKÝ TLAK. Horácká Slavia přestřílela Ústí nad Labem vysoko 47:23. Těží třeba z toho, že jí z extraligy vypomáhají Vilém Burian a Martin Dočekal (v sobotu měl čtyři střely na branku a jeden gól). Díky nim je síla třebíčského útoku srovnatelná s ligovými favority.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV