Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Tipsport extraliga po reprezentační přestávce odehrála během týdne hned čtyři kola. A nabídla nám především ofenzivní podívanou. Kteří hráči měli v uplynulém týdnu nejlepší formu?

Peter Mueller, HC Kometa Brno

O tom, že Peter Mueller má fantastickou formu, jsme psali už v průběhu týdne. A americký útočník pokračoval i v jeho zbytku. Celkově si připsal ve čtyřech utkáních hned devět bodů, když všechny byly primární! Kometa i díky jeho skvělým výkonům zvítězila ve třech ze čtyřech zápasů.

Mueller si připsal kromě čtyř gólů celkem 30 střeleckých pokusů, z kterých 19 šlo na branku. Asi nepřekvapí, že obě hodnoty jsou mezi všemi hráči nejlepší. Z prostoru slotu pak Mueller vypálil 16 pokusů a k tomu připravil dalších 20 střel z těchto prostor spoluhráčům! A tradičně aktivní byl i transportu puku přes střední pásmo, když z vlastní třetiny kotouč vyvezl v 17 případech, a do útočného pásma ho úspěšně zavezl 21krát.

Dominik Lakatoš, HC Vítkovice Ridera

Vítkovice v týdnu přeskočily v tabulce Litvínov a už mají matematicky jistý postup do play off. A jednou z hlavních postav tří výher ostravského celku byl útočník Dominik Lakatoš. Ten si připsal osm bodů, za tři branky a pět asistencí. Lakatoš bodoval ve všech zápasech a Vítkovice s ním na ledě při hře 5 na 5 vstřelily hned osm branek a inkasovaly pouze dvakrát. Lakatoš si připsal hned 24 střeleckých pokusů, z toho polovina byla z prostoru slotu. Na branku prošlo 14 střel a k tomu Lakatoš přidal i sedm přihrávek na střely spoluhráčů. Vítkovice s ním na ledě měly velice solidní převahu v rámci střeleckých pokusů, 44:26.

Petr Holík, HC Kometa Brno

Petr Holík zdatně sekunduje Peteru Muellerovi v první formaci Komety. Centr elitního útoku Brna byl nejproduktivnějším hráčem týdne s deseti body. Holík platí především za tvůrce hry a to potvrdil hned osmi gólovými asistencemi. Celkově spoluhráčům nahrál na 29 střeleckých pokusů! K tomu Holík přidal i 18 svých střeleckých pokusů, když polovina z nich byla ze slotu. Kometa své soupeře při hře 5 na 5 přestřílela za jeho pobytu 66:54 a vstřelila pět branek, když sama inkasovala pouze jednou.

David Tomášek, HC Sparta Praha

David Tomášek naskočil po reprezentaci až do středečního zápasu. Přesto si ve třech utkáních stihl připsal šest bodů, když se gólově prosadil dvakrát a přidal čtyři asistence. Tomášek řídil především výhru proti Liberci, na které se podílel čtyřmi body. Další dva pak přidal ve včerejším zápase proti Hradci Králové. Ve třech zápasech si Tomášek připsal 15 střeleckých pokusů a dalších 12 střeleckých pozic připravil spoluhráčům. Z 15 pokusů jich hned 11 vyslal Tomášek z prostoru slotu a celkem měl podíl na 18 šancích Sparty. S ním na ledě pak Sparta měla velice solidní herní převahu, při hře 5 na 5 přestřílela soupeře 48:22, a Tomášek byl na ledě u dvou vstřelených a u jedné obdržené branky.

Jack Rodewald, HC Oceláři Třinec

Tradiční opory Ocelářů se také činily, velkou roli odehrál v minulém týdnu ale i Jack Rodewald. Ten ve čtyřech utkáních nasbíral z hráčů Třince nejvíce bodů, když si připsal k jedné brance hned pět prvních asistencí. Rodewald se dostal celkem k 11 střeleckým pokusům, hned devět jich bylo z okolí brankoviště a všechny mířily na branku. Na stejný počet střel pak nahrál i spoluhráčům. Kromě toho také jeho přítomnost byla znát i při zisku útočné třetiny. Tam puk úspěšně zavezl 14krát, další dva puky pak vybojoval po nahození. S ním na ledě Třinec při hře 5 na 5 skóroval hned šestkrát a ani jednou neinkasoval.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV