Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Než zamíří Tipsport extraliga do finiše základní části, je čas na další díl pravidelné rubriky TOP 5 hráčů týdne. Nyní jsme do výběru nejlepších pěti hokejistů vybrali dva útočníky, dva gólmany a jednoho obránce.

Filip Král (O, HC Kometa Brno)

Jediným bekem v tomto výběru je Filip Král z Komety. Velikou konkurenci mu byl Aaron Irving z Litvínova, který nasázel hned čtyři branky, ovšem při rovnoměrném počtu hráčů s ním na ledě byla Verva drtivě přehrávána. To byl důvod, proč jsme nakonec zvolili zadáka z Brna, který nasbíral tři body a při hře 5 proti 5 vykázal pozitivní hodnotu 63,5 % v poměru očekávaných gólů pro a proti.

Jan Lukáš (B, HC Olomouc)

Velmi povedený týden má za sebou Jan Lukáš, který odchytal dvě utkání. Zatímco nejprve proti Litvínovu inkasoval dvakrát, v následném utkání proti Českým Budějovicím už pouze jednou a pomohl Olomouci k zisku tří bodů. Celkově chytil 3,48 gólů nad očekávaní, což je vynikající hodnota!

František Lukeš (Ú, HC Verva Litvínov)

František Lukeš i ve svém věku opět dokázal, proč patří mezi nejdůležitější hráče Vervy. Ve třech utkáních nasbíral hned pět bodů, a výrazně se tak podílel na vynikajícím týdnu Litvínova, který vyhrál všechny tři zápasy. Svým spoluhráčům připravil hned deset šancí. Při hře pět proti pěti pak s ním na ledě Verva své soupeře ve většině času přehrála.

Peter Mueller (Ú, HC Kometa Brno)

Opět a zase. V uplynulých dnech toho bylo (a zaslouženě) o Peterovi Muellerovi napsáno už mnoho. Lídr kanadského bodování extraligy má za sebou další vydařený týden, když v každém ze tří utkání nasbíral po jednom gólů a jedné asistenci. Neuvěřitelná forma! A co víc? Hodnota 70,9 % v poměru očekávaných gólů pro a proti jen potvrzuje skutečně velkou dominanci Komety s Muellerem na ledě!

Dominik Pavlát (B, HC Škoda Plzeň)

21letý gólman Plzně dostal důvěru ve dvou utkáních a svým trenérům se odvděčil na výbornou! Pochytal hned 96,4 % všech střel a především chytil hned 3,51 gólů nad očekávání! Šlo o nejlepší hodnotu mezi všemi brankáři ligy v uplynulých sedmi dnech. Velkou měrou se tak Pavlát zasloužil o zisk tří bodů proti Vítkovicím a jednoho bodu v Liberci.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV