сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Pro dvanáct extraligových týmů je šesté kolo již minulostí. Výhody domácího prostředí dokázaly tentokrát využít jen Kometa s Vítkovicemi, které svým soupeřům nedovolily vstřelit ani čestný gól.

Dvakrát za nula. Vítkovický Aleš Stezka dokázal zlikvidovat všech 38 střel Bruslařů a připsal si první čisté konto v sezoně. Stejný počin se povedl brněnskému Marku Čiliakovi proti hradeckému Mountfieldu, který na něj vyslal dokonce ještě o 16 střel více.

Lakatošův bleskový hattrick. Ridera momentálně postrádá svoji ofenzivní hvězdu v podobě Petera Muellera. Vadit jí to však příliš nemusí. Góly místo něj sází Dominik Lakatoš, jenž jako čtvrtý hráč v sezoně dokázal vstřelit hattrick, a to navíc za neuvěřitelných 201 sekund.

Doma se nedařilo. Pouze Kometa a Vítkovice dokázaly využít domácího prostředí a svého soupeře porazit. Liberec, Kladno, České Budějovice i Pardubice na vlastním ledě těsně padly.

Obětavost Motoru k vítězství nepomohla. Hned 27 střeleckých pokusů soupeře dokázali zblokovat českobudějovičtí hráči. Nejobětavější ze všech byl obránce Jan Štencel, který si připsal šest zblokovaných střel. Motoru však tento počin stačil pouze na bod.

Bruslaři v záporu. Středočechům zápas v Ostravar Areně nevyšel a prohráli 0:4. Alex Lintuniemi a Jan Eberle si připsali rovnou 3 záporné body a v mínusových číslech skončilo i dalších 12 mladoboleslavských hráčů. Naopak čtyři hráči soupeře skončili na +3.

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

Liberec jako mistr vyrovnaných bitev. Zápas Bílých Tygrů ani pošesté v sezoně neskončil v základní hrací době. Třikrát po sobě si bod navíc Tygři odnesli. Teď se to potřetí za sebou povedlo soupeři. A aby to nebyla taková nuda, tak Liberečtí alespoň střídají nájezdy a prodloužení.

Branky v oslabení. O jediný gól Rytířů se proti Třinci postaral zkušený Jakub Klepiš, který dokázal po krásné přihrávce od Filipa skórovat ve vlastním oslabení. V početní nevýhodě se dvakrát prosadil také zaskakující vítkovický kapitán Dominik Lakatoš. Ten to měl však oproti Klepišovi snazší. Obě branky vstřelil do odkryté klece při hře čtyř proti šesti.

Potřetí hvězdou zápasu. Liberecký Michal Bulíř, třinecký Daniel Voženílek a českobudějovický Dominik Hrachovina byli potřetí vyhlášeni hlavní hvězdou svého týmu. Hrachovina se o ocenění zatím musel dělit pouze s kapitánem Milanem Gulašem, který se stal hráčem utkání rovněž třikrát.  

Zohorna nejlepším prvním centrem. Tomáš Zohorna zvládl vyhrát třináct z devatenácti vhazování (úspěšnost 68 %) a byl nejlepším prvním centrem v této disciplíně. Specialisté na buly Tomáš Plekanec s Michalem Bulířem měli o sedm procent nižší úspěšnost. Na opačném konci pomyslné tabulky skončil brněnský Petr Holík, který dokázal ovládnout pouze 6 z 21 soubojů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV