×

Obnova zapomenutého hesla

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

David Krejčí je jednoznačně největším lákadlem této sezony a velkou osobností extraligy. Olomouc na něj bude hodně spoléhat. Jak se tento zkušený centr uvedl v prvním extraligovém kole?

Bylo jasné, že na Davida Krejčího bude olomoucká Mora hodně sázet. A to se potvrdilo, když byl jednoznačně nejvytěžovanějším útočníkem domácích.

David Krejčí odehrál 22 minut a čtyři sekundy. Z toho bylo 5:45 na přesilových hrách, které měla Olomouc k dispozici čtyři, a další tři a půl minuty strávil Krejčí na ledě ve vlastním oslabení.

Celkově strávili více času na ledě v pátečním zápase pouze dva hráči: obránci Jiří Ondrušek a Martin Ševc. 

David Krejčí při svém pobytu na ledě často ukazoval svoje schopnosti. Věděl, kdy hru zrychlit, kdy zpomalit a puk ho často nacházel.

Na začátku druhé třetiny šikovně tečoval střelu Jiřího Ondruška od modré čáry, a vstřelil tak hned při svém debutu branku, kterou vyrovnal na 1:1.

Byla to však jeho jediná střela na branku v celém zápase. Celkově pak měl ještě jeden nepřesný střelecký pokus.

Aktivnější byl Krejčí při hře s pukem ve středním pásmu, když si připsal čtyři úspěšné vstupy do útočné třetiny, tedy nejvíc ze všech hráčů domácích. K tomu i třikrát kotouč vyvezl z vlastního pásma, kde také patřil k aktivnějším hráčům. 

Nejvíc však byl Krejčí vidět tak, jak ho známe – při distribuci puku, spoluhráčům připravil hned osm střeleckých příležitostí. Ty lze vidět na grafice výše.

Z osmi přihrávek byly tři do prostoru slotu, navíc všechny přes osu hřiště, ze kterých měla Olomouc velmi solidní šance. Hned třikrát pak Krejčí nabíjel na střelu od modré Jiřímu Ondruškovi.

Olomouc v utkání přitom nebyla lepším týmem, Mladá Boleslav ji přestřílela 77:36 ve všech herních situacích. Na vytvořené šance a očekávané góly pak měla Mladá Boleslav převahu 3,50:2,21, přesto Olomouc získala dva body.

I díky výkonu Davida Krejčího.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV