Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Program Tipsport extraligy byl minulý týden chudý. Přesto se našlo několik velice zajímavých výkonů a překonaných rekordů. Zde je náš výběr nejlepší pětice v týdnu od 17. do 23. ledna.

Tomáš Plekanec, Rytíři Kladno

Kladno v posledních zápasech navýšilo svůj náskok na poslední Zlín – a hlavní úlohu hrál právě Tomáš Plekanec. Ten si ve dvou utkáních, které obě Kladno zvládlo, připsal pět bodů. Nejprve hattrickem a jednou asistencí sestřelil České Budějovice, proti Spartě si pak připsal jednu gólovou nahrávku. Celkově měl Plekanec ve dvou zápasech jedenáct střeleckých pokusů, dalších devět pozic připravil spoluhráčům. Podílel se také na sedmi vytvořených šancích a tradičně silný byl na vhazování, kde měl úspěšnost 65 %.

Martin Růžička, HC Oceláři Třinec

Martin Růžička v minulém týdnu přepisoval klubové rekordy: překonal Richarda Krále a stal se nejproduktivnějším hráčem v dresu Ocelářů s 568 body za 260 gólů a 308 asistencí. K tomu v posledních dvou zápasech, které odehrál právě v uplynulém týdnu, přispěl jedním gólem a třemi gólovými přihrávkami. Režíroval především nedělní výhru nad Mladou Boleslaví, kdy se tříbodovým zápisem vyrovnal v historickém bodování právě Královi.

Celkově si ve dvou utkáních připsal devět střeleckých pokusů, když šest z nich bylo z prostoru slotu. K tomu spoluhráče vybídl ke střele v deseti případech a čtyřikrát ze slotu. Při hře 5 proti 5 pak byl na ledě u dvou vstřelených gólů a u žádného obdrženého.

Petr Kváča, Bílí Tygři Liberec

Liberec odehrál pouze jeden duel, už v úterý se představil na ledě brněnské Komety. Z jejího ledu si odvezl výhru 4:1, a to především zásluhou Petra Kváči, který předvedl excelentní výkon. V zápase čelil 39 střelám a zastavil hned 38 z nich! Kometa si dohromady vytvořila šance na 3,6 očekávaného gólu, Kváča tedy inkasoval o 2,6 gólu méně. V porovnání s extraligovým průměrem pak chytil o 3,4 gólu navíc.

Tomáš Kundrátek, HC Oceláři Třinec

¨

Tomáš Kundrátek hraje těsně před olympijskými hrami ve vynikající formě, a zaslouženě tak patří do nominace národního týmu. Tříbodový večer si připsal v nedělním souboji s Mladou Boleslaví. Aktivní byl ale v obou utkáních, když si celkově připsal třináct střeleckých pokusů a devět nahrávek spoluhráčům. Podílel se také na čtyřech vytvořených šancích. Při hře 5 na 5 pak s Kundrátkem na ledě měl Třinec poměr střeleckých pokusů 37:25. Na ledě byl Kundrátek u tří vstřelených a u jedné obdržené branky.

Anthony Camara, HC Dynamo Pardubice

Anthony Camara pokračuje ve skvělých výkonech, naposledy sestřelil při výhře 4:1 dvěma góly Zlín. Celkově už tak má dvacet přesných zásahů a nahání nejlepší extraligové střelce. V zápase se Zlínem si připsal celkem šest střeleckých pokusů, a opět dokázal, že patří k nejlepším hráčům v tvorbě šancí, když hned pět z nich bylo z prostoru slotu. Při hře 5 na 5 pak byl Camara na ledě u 23 střeleckých pokusů svého týmu, a naopak pouze u devíti zlínských. Gólově pak Dynamo s ním na ledě vyjádřilo převahu v poměru 2:0.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV