Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před čtvrtečními a pátečními zápasy Tipsport extraligy?

Čtvrteční a páteční zápasy

Naše tipy

Karlovy Vary (1,94)

Vary v domácím prostředí hostí Kometu a model i sázkové kanceláře předpokládají vyrovnané utkání. Zatímco oficiální kurzy hovoří lehce ve prospěch Komety, model se naopak přiklání s lehkou výhodou na stranu domácích. Sestava Brna je navíc s několika otazníky, když kvůli trestu nebude k dispozici Rhett Holland.

Plzeň (1,86)

Plzeň hraje v posledních kolech ve velké formě, to samé se ovšem dá řict i o pardubickém Dynamu. Oba týmy by měly být víceméně v plné síle, díky domácímu prostředí je pak favoritem Plzeň, v našem modelu s lehkou výhodou oproti nabízeným kurzům.

Liberec (2,35)

Liberec svojí sestavou stále patří mezi nejsilnější týmy v extralize. V probíhající sezoně má smůlu především v zakončení – a tu dřív, nebo později musí rozhodně zlomit. Na ledě hradeckého Mountfieldu nejsou Bílí Tygři rozhodně favoritem, ale zase ne tak velkým outsiderem, jak naznačují nabízené kurzy.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Tu zde zobrazuje xWin% daného týmu. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV