Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy Tipsport extraligy?

Dnešní kolo

Po slabším týdnu nás čeká opět větší porce zápasů, když se v akci představí deset extraligových celků. Ve třech utkáních model vidí jasné favority, tím největším je dnes pardubické Dynamo, které přivítá Zlín. Velkým favoritem je v domácím prostředí i Sparta, která hostí Kladno a má šance kolem 70 %. A velice solidní šance pak model dává i Ocelářům, kteří se do akce vrátili už v pátek výhrou nad Olomoucí, na niž budou chtít navázat proti Mladé Boleslavi.

Čekají nás však i dva, pohledem modelu, vyrovnanější zápasy. A to mezi Karlovými Vary a Olomoucí, a také v Českých Budějovicích, kde se představí hradecký Mountfield. Ten je mírným favoritem, zatímco Energie má díky domácímu ledu lehce navrch nad Morou.

Naše tipy

Mladá Boleslav (3,06)

Mladá Boleslav nebude na ledě úřadujících mistrů favoritem, přesto jde však o jedinou solidní sázku, kterou nám dnes kurzy nabízí. Šance, které jí dává náš model, jsou stále poměrně solidní a Boleslav drží ve většině pokročilých statistik krok s nejlepšími týmy extraligy.

Kladno (5,03) ?

Kurz 5,03, který momentálně sázkové kanceláře nabízejí, je velice štědrým na to, abychom ho přehlédli. I když šance na výhru Rytířů jsou v našem modelu zhruba 30 %, a u sázkových kanceláří ještě menší, je tento kurz velice lákávý. Za menší sázku se tato šance určitě vyplatí.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Tu zde zobrazuje xWin% daného týmu. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů. V letošním ročníku model prozatím správně odhadl vítěze zápasu v 67 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV