Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy 1. kola Tipsport extraligy?

Dnešní zápasy

Po včerejším úvodním zápase sezony, ve kterém Plzeň zaskočila výborným výkonem obhájce titulu, dnes Tipsport extraliga pokračuje zbývajícími šesti zápasy 1. kola.

Favority musíme ve všech duelech hledat na domácí straně: žádný z domácích celků nemá šance nižší než 60 %. S největšími šancemi na úspěch jdou do prvních zápasů Pardubice a Sparta, tedy dva největší favorité na titul, když dnes oba mají šance na výhru proti svým soupeřům větší než 70 %.

Vítkovice jsou favoritem proti Karlovým Varům a Olomouc proti Kladnu v souboji týmů, které náš model považuje za dva nejslabší celky na startu sezony. Model předpovídá rovněž vítězství Liberce v derby proti Mladé Boleslavi a také posílené Komety v souboji s Hradcem Králové.

Naše tipy

HC Kometa Brno (1,76)

Náš model věří brněnské Kometě na startu sezony o něco více než sázkové kanceláře. Kometa navíc sezonu otevře před domácím publikem.

HC Motor České Budějovice (3,64)

České Budějovice loni v prvním kole zaskočily Třinec, nyní je čeká start proti Spartě, tedy dalšímu velmi silnému celku. Připraví favoritovi po roce opět překvapení? Náš model věří Spartě v tomto souboji méně než sázkové kanceláře, a kurzová výhoda je tak na straně Motoru.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní minulou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce je pak podrobněji popsáno tady. Přehled kompletních predikcí před startem této sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 57 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 62 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV