Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešním zápasem play off Tipsport extraligy?

Dnešní zápas

Moc atraktivnějších zápasů v posledních letech na programu Tipsport extraligy nebylo. Sedmý duel semifinálové série mezi Spartou a Třincem slibuje opravdu vynikající podívanou.

Sparta v sérii vedla už 3:0 na zápasy, Třinec ale dokázal třemi výhrami srovnat stav semifinále na 3:3 – Pardubice tak poznají svého finálového soka až dnes.

V šestém duelu série už se přitom zdálo, že Sparta je ve finále. Od postupu ji dělila pouze jediná vteřina, v čase 59:59 ale vyrovnal Daniel Voženílek a v prodloužení pak o výhře rozhodl tečí David Cienciala – a proto nás dnes čeká rozhodující sedmý duel.

Náš tip

HC Sparta Praha (1,59)

Papírově je dnes favoritem domácí Sparta, která má šanci na výhru téměř 65 %. Náš model Game Score domácím věří o něco více než sázkové kanceláře.

V sedmém zápase ale lze klidně všechny papírové predikce hodit do koše. Jak dopadne rozhodující duel této semifinálové série?

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před minulou sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce je pak podrobněji popsáno tady. Přehled kompletních predikcí před startem této sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 57 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V základní části náš model správně určil vítěze utkání v 62 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV