Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před nedělním kolem Tipsport extraligy?

Dnešní kolo

Po reprezentační přestávce extraliga otevře svůj program dvěma dohrávkami a jednou předehrávkou. Vítkovice hostí Plzeň v zápase, který se jeví v našem modelu jako velice vyrovnaný. Kladno pak s lehkou výhodou hostí Karlovy Vary v důležitém zápase týmů, které se pohybují ve spodní části tabulky. Ve čtvrtek pak předehraje 24. kolo Kometa Brno na ledě Českých Budějovic. A i zde náš model očekává vyrovnaný zápas, když jsou domácí mírným favoritem.

Naše tipy

Kladno (1,83)

Program po reprezentační přestávce pro nás začíná s tipy zlehka. Jediným zápasem, který přichází v úvahu je Kladno s Karlovými Vary. Kladno se bude muset obejít bez Jakuba Suchánka, který si odpykává zápasový trest. Karlovy Vary ale také počítají ztráty, když by stále měl být mimo Jiří Černoch, Petr Koblasa a s otazníkem je start i Tomáše Rachůnka. Pokud ani jeden ze zmíněných nenastoupí, má Kladno v našem modelu lehkou výhodu.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Tu zde zobrazuje xWin% daného týmu. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV