Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před úterními a středečními zápasy Tipsport extraligy?

Úterní a středeční zápasy

Stejně jako minulý týden, i tentokrát má Tipsport extraliga roztroušený program hned do několika dnů. V úterý nás čeká utkání Plzně se Spartou. Pražané nastoupí i ve středu, kdy budou hostit Pardubice. Současně se odehraje i derby mezi Vítkovicemi a Třincem. Právě na tato tři utkání vám přinášíme predikce v tomto článku.

Naše tipy

Plzeň (2,01)

Spartu čekají dva zápasy ve dvou dnech. Je tu tedy určitá pravděpodobnost toho, že do jednoho z utkání zasáhne Jakub Neužil namísto stabilní jedničky Alexandra Saláka. Pokud by k tomu došlo v Plzni, byl by v kombinaci s domácím prostředím Škodovky kurz nad 2 na její výhru výhodný. Predikce navíc počítá i s návratem Romana Horáka. Pokud by stále nebyl k dispozici, výhoda se ještě více překloní na stranu Plzně. Jakub Neužil v brance ji přidává jedno procento, absence Romana Horáka pak osm desetin.

Vítkovice (2,60)

Podobně jako v Plzni, i ve Vítkovicích hraje pro, nebo proti naší potenciální sázce několik faktorů. Aleš Stezka je na straně domácích zatím jednoznačně lepším brankářem, na druhé straně pak totéž platí o Marku Mazancovi. Nejideálnějším scénářem je tak start Stezky a Kacetla, kdy je v tomto případě v daném kurzu výhoda na straně domácích. Ta je i v každé jiné kombinaci brankářů, kromě střetu Dolejše s Mazancem. Vítkovice navíc ubránily v posledním zápase domácí prostředí proti Liberci. Mohly by tedy navázat na tento úspěch.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Tu zde zobrazuje xWin% daného týmu. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV