Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před následujícími zápasy Tipsport extraligy?

Dnešní kolo

Extraliga má na programu tři utkání ve dvou dnech – dvě v úterý a jedno ve středu. Pardubice vyzvou v dohrávce 25. kola Liberec, když budou poměrně solidním favoritem a budou hájit své třetí místo v tabulce. Kromě toho také České Budějovice předehrají 27. kolo s Karlovými Vary. Ve středu pak Vítkovice dohrávají šesté kolo s Olomoucí. Ve všech třech případech náš model hodnotí domácí týmy jako favority.

Naše tipy

Karlovy Vary (2,69)

Filip Notovný se v minulém utkání vrátil po zranění na střídačku. To by mohlo naznačovat, že je v pořádku. Pokud ho Energie nasadí v Českých Budějovicích, je zde v aktulním kurzu výhoda na jejich straně, když Novotný patří v letošní sezoně mezi nejlepší gólmany.

Vítkovice (1,79)

Lehkou výhodu mají v utkání s Olomoucí v nabízeném kurzu Vítkovice, a to především díky domácímu prostředí. Olomouc i Vítkovice se potýkají s několika zraněními. Na straně Olomouce však nejde v našem modelu o závažné absence, na druhé straně ale případný návrat Vladimíra Svačiny přidává domácím téměř jedno procento. Solidně se do extraligy také vrátil Dominik Lakatoš, který sílu Vítkovic poměrně výrazně zvýšil. I když jsou tedy domácí považování za favority u sázkových kanceláří, v porovnání s modelem je zde stále výhoda.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Tu zde zobrazuje xWin% daného týmu. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV