Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy Tipsport extraligy?

Dnešní kolo

Extraliga po několika odložených utkáních opět nabírá větší tempo, a dnes nás čekají tři zápasy. Do akce se vrací Litvínov, který se představí v O2 Areně proti Spartě, která má co napravovat. Největším favoritem dne je ale Mladá Boleslav, která by tři body ze Zlína opravdu potřebovala. A ve třetím dnešním utkání přivítá České Budějovice plzeňská Škodovka, když všichni favorité mají dnes šance nad 60 %.

Naše tipy

Mladá Boleslav (1,56)

Nestává se často, aby tak velký favorit v našem modelu byl ve výběrů dnešních tipů. Mladá Boleslav nezažívá výsledkově dobré období, to je nutné si přiznat. Na ledě Zlína by však měla sebrat všechny tři body a ukázat, že se s ní musí počítat.

Litvínov (3,81) ?

Po delší absenci visí nad Litvínovem několik otazníků. Těmi jsou kondice a vůbec celková sestava. Pokud však Litvínov nastoupí blízko své sestavě před karanténou, je výhodný kurz na jejich straně. Sázka proti Spartě nám v neděli vyšla, bude se to opakovat i dnes?

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Tu zde zobrazuje xWin% daného týmu. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů. V letošním ročníku model prozatím správně odhadl vítěze zápasu v 67 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV