×

Obnova zapomenutého hesla

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před nedělním kolem Tipsport extraligy?

Dnešní kolo

Opět za sebou máme hokejově bohatý týden, když jsme mohli extraligový hokej sledovat téměř každý den. Zakončí jej pak kompletní 17. kolo základní části. A to nabídne několik zajímavých zápasů, a také sázkových příležitostí.

Hned po poledni se potkají dva ve formě hrající týmy ve velmi vyrovnaném utkání, Plzeň hostí Třinec. Karlovy Vary pak na domácím ledě přivítají Vítkovice, kde jsou naopak jedním z největších favoritů dne. K těm by se dal zařadit i Liberec, který se bude snažit ukončit své výsledkové trápení. A domácí led budou hájit i Pardubice, které čeká nepříjemná Mladá Boleslav, a atraktivní jistě bude i duel Olomouce se Spartou. 

Naše tipy

Vítkovice (2,54)

Oba celky jdou do zápasu s výhrou na kontě ze svých posledních utkání. Vary si poradily s Kometou, Vítkovice pak na domácím ledě porazily Kladno. Sázkové kanceláře vidí jako favorita domácí, a to s o něco větší převahou než náš model, když se nám tak otevírá příležitost k sázce právě na hosty.

Zlín (2,43)

Naše predikce počítá na straně Komety s absencí Petera Muellera, Michala Krištofa a Rhetta Hollanda. Pokud by se oba útočníci vrátili proti Zlínu do sestavy hostů, budou Brňané favoritem s šancí 53 %. Bez nich je však utkání téměř vyrovnané, a pro Zlín se otevírá zajímavá šance bodovat.

Litvínov (2,72)

Litvínov na Liberec v letošní sezoně už jednou vyzrál. A je to právě i Verva, která se z výsledkové krize těchto dvou týmů oklepala dříve. Sázkové kanceláře v tomto duelu vidí v Liberci poměrně jasného favorita i přes jeho nepřesvědčivou hru. Náš model pak Litvínovu věří poměrně více, a nabízí nám tam zajímavou hodnotu na straně hostů.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Tu zde zobrazuje xWin% daného týmu. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV