Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy 2. kola Tipsport extraligy?

Dnešní zápasy

Extraliga nabírá hned ze začátku tempo, když po páteční porci šesti zápasů dnes nabízí kompletní program sedmi utkání! Navíc první z nich začíná už v 15:30, šlágr kola mezi Třincem a Spartou se pak hraje od 17:45.

V roli největšího favorita dne jsou opět Pardubice, které zajíždí na led Kladna, kde by měly přidat další tři body, když se jejich šance na výhru blíží 70 %. Stejně tak tomu je i u Českých Budějovic, které hostí Olomouc.

Šance přes 60 % mají také Hradec Králové a Litvínov. Naopak vyrovnané lze čekat právě první a poslední zápasy dnešního hracího dne.

Naše tipy

Mountfield HK (1,66)

Hradecký Mountfield vstoupil do sezony výborně na ledě Komety, kde zvítězil 4:0. Potvrdí svoji formu i proti Liberci? Náš model věří domácím o něco více než sázkové kanceláře.

HC VÍTKOVICE RIDERA (1,90)

Naopak odčinit špatný vstup do sezony se dnes budou snažit Vítkovice. Od nich lze rozhodně očekávat mnohem lepší výkon než v prvním zápase. Jejich síla je zkrátka větší a s tím souvisí i výhoda na jejich straně při porovnání kurzů.

HC VERVA Litvínov (1,73)

Podobná situace je také u Litvínova. Ani chemici nevstoupili do sezony, jak si představovali, a dnes mají šanci to napravit v prvním utkání na svém ledě.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní minulou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce je pak podrobněji popsáno tady. Přehled kompletních predikcí před startem této sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 57 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 62 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV