сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy?

Dnešní kolo

Extraliga dnes má na programu kompletní program 22. kola základní části. Jako největší favorit jde do dnešních zápasů hradecký Mountfield, který má proti Plzni šance vyšší než 70 %.

Přes 60 % se pak pohybují další čtyři týmy. Konkrétně jde o Spartu, Kometu Brno, Vítkovice a Pardubice. Kromě Pardubic těží zbylé tři týmy i z domácího prostředí. Naopak Dynamo se představí na ledě Karlových Varů.

Vyrovnanější zápasy by měl nabídnout souboj Kladna s Olomoucí, kde jsou favoritem domácí Rytíři, a Litvínova s Třincem, ve kterém je naopak mírným favoritem hostující Třinec.

Naše tipy

HC Motor České Budějovice (3,35)

Získat body na ledě Vítkovic je v letošní sezoně nesmírně obtížné. A Vítkovice jsou favoritem i v utkání s Českými Budějovicemi. Nabízený kurz na hostující Motor je nicméně v porovnání s odhadem našeho modelu výhodný.

Rytíři Kladno (2,25)

Výstupy z našeho modelu jdou opět proti Olomouci, domácí Kladno je v tomto souboji favoritem. A s nabízeným kurzem je tedy výhoda na jeho straně.

Mountfield HK v zákl. hrací době (1,75)

Hradecký Mountfield podává z pohledu statistik výborné výkony. To potvrdil v Lize mistrů, kde vyřadil švédský Färjestad. Potýká se ovšem s poměrně rozsáhlou marodkou, i tak je ale v tomto duelu výrazným favoritem.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady. Přehled predikcí před startem sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV