Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před nedělním kolem Tipsport extraligy?

Dnešní kolo

Extraliga má dnes na programu šest zápasů 25. kola základní části, když pardubické Dynamo hostí Liberec až v úterý. Kromě toho nás tedy ale čeká vydatná dávka hokejových zápasů.

Jako největší favorit dle našeho modelu jde do dnešního zápasu Plzeň, která hostí Vítkovice. Ty si sice vyšláply v pátek na Spartu, na ledě Plzně je ale čeká velice těžké utkání. Jako outsider se pak představí Kladno v Olomouci, která bude na domácím ledě napravovat zaváhání se Zlínem. Podobně by prohru z pátka chtěla odčinit jistě i Mladá Boleslav, ta však přivítá Hradec Králové, který má momentálně nejlepší formu v extralize. Třinec pokračuje ve svém tripu v Karlových Varech, Sparta se představí v Českých Budějovicích, kde už letos jednou zaváhala, a Kometa Brno hostí ve velmi vyrovananém zápase Litvínov.

Naše tipy

Mladá Boleslav (1,90)

Sázkové kanceláře očekávají od tohoto duelu v podstatě vyrovnaný zápas. Náš model naopak považuje Mladou Boleslav i přes poslední zaváhání za jeden z nejsilnějších týmů extraligy, podobně jako Hradec Králové. Díky domácímu prostředí však je Mladá Boleslav favoritem a kurz 1,9 na její výhru je tak výhodný.

Litvínov (2,58)

Tradičně nechybí ani sázka na Litvínov. Jak již bylo řečeno, na ledě Komety by mělo jít pohledem modelu o vyrovanané utkání. Sázkové kanceláře naopak favorizují domácí. Oba týmy by se měly nacházet téměř bez absencí a mělo by tak jít o velmi zajímavé utkání.

České Budějovice (2,37)

České Budějovice na domácím ledě už v letošní sezoně jednou Spartu porazily! Ta se navíc potýká s velmi špatnou formou, když vyhrála pouze jediný z posledních 10 zápasů. Model i díky tomu očekává velice vyrovnaný zápas zatímco sázkové kanceláře věří mnohem více Spartě a nabízejí nám tak výhodný kurz právě na Motor.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Tu zde zobrazuje xWin% daného týmu. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV