Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy 25. kola Tipsport extraligy?

Dnešní zápasy

První prosincovou neděli nás čeká v Tipsport extralize kompletní program 25. kola základní části.

Největším favoritem dnešních zápasů jsou České Budějovice, které čeká souboj s Kladnem. Rytíři si v pátek vyšlápli na Litvínov, jenž se dnes představí pro změnu ve Vítkovicích. Právě ostravský celek je podle našeho modelu v utkání favoritem s šancí na výhru lehce přes 60 %.

Podobně na tom je také hradecký Mountfield, který hostí Plzeň. Šance na výhru lehce pod 60 % pak má Sparta, jež hraje v Karlových Varech, Mladá Boleslav proti Olomouci a také Liberec v domácím duelu s Kometou.

Nejvyrovnanější duel lze papírově čekat v Třinci, kde se ve šlágru kola představí Pardubice – Dynamo je v tomto duelu lehkým favoritem.

Naše tipy

HC Energie Karlovy Vary (2,76)

Karlovy Vary jsou na domácím ledě proti Spartě outsiderem, náš model Game Score ale vidí jejich souboj s druhým týmem tabulky vyrovnaněji než sázkové kanceláře.

HC Škoda Plzeň (3,36)

Stejná situace je také v případě Plzně, která je na ledě Mountfieldu také v pozici outsidera, ne ovšem takovým, jak predikují podle kurzů sázkové kanceláře. Výhoda je tak na straně hostů.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před minulou sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce je pak podrobněji popsáno tady. Přehled kompletních predikcí před startem této sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 57 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 62 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV