Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před pátečními zápasy Tipsport extraligy?

Dnešní kolo

Po čtvrteční předehrávce Zlína s Třincem má před sebou extraliga dalších pět zápasů 26. kola. Největším favoritem dne je dle modelu Litvínov, u kterého stále čísla částečně naznačují, že by měl hrát výše. To je ostatně i případ Liberce, který přivítá dobře hrající Plzeň. Velice zajímavý souboj se odehraje v Hradci Králové, kde druhý Mountfield přivítá trápící se Spartu. Vyrovnanější zápasy pak model očekává v Karlových Varech, které hostí Mladou Boleslav, a také ve Vítkovicích, které po skalpu Olomouce přivítají Kometu Brno.

Naše tipy

Litvínov (1,77)

Dnešní porce pěti utkání nám nabízí z pohledu modelu pouze jednu výhodnou sázku. Litvínov má za sebou pod vedením Vladimíra Růžičky dva zápasy, když nejprve po dominantním výkonu porazil Plzeň, následně se mu však nepodařil zápas s Kometou. Nejen model, ale i sázkové kanceláře ho v utkání s Českými Budějovicemi favorizují.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Tu zde zobrazuje xWin% daného týmu. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV