сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními duely?

Dnešní kolo

Dnes se odehraje kompletní 26. kolo základní části a soutěž se tak dostane už do své poloviny!

Jako největší favorit v hodnocení našeho modelu jde do dnešních zápasů Litvínov, který se střetne s Olomoucí. Ta se nachází na třetím místě tabulky a zkrátka zatím dokáže vyhrávat i zápasy, ve kterých není lepším týmem.

V rámci podílu očekávaných gólů, což je statistika, která ve výpočtech modelu hraje velkou roli, se Olomouc nachází na 11. místě. Má pátou nejhorší ofenzivní kreativitu a čtvrtou nejhorší defenzívu. Má ale jednoznačně nejlepší brankoviště. Kredit tak jde v hodnocení právě za gólmany, pokud však vezmeme sílu celé sestavy, Olomouc za většinou týmů zaostává.

Výstupy modelu může každý brát tak vážně, jak uzná za vhodné, realita je ovšem taková, že Olomouc v letošní sezoně staví veškeré jeho předpoklady na hlavu.

Teď, když máme tohle za sebou, se můžeme podívat i na ostatní duely. V domácím souboji s Mladou Boleslaví je slušným favoritem Třinec, který má šance lehce pod 65 %.

Ostatní zápasy pak náš model očekává velmi vyrovnané. Lehkými favority jsou v domácím prostředí Liberec, Kladno a Hradec Králové. Naopak v roli hostů náš model mírně favorizuje Spartu a České Budějovice.

Naše tipy

Bílí Tygři Liberec (1,90)

Sázkové kanceláře očekávají vyrovnaný duel, náš model pak lehce favorizuje Liberec. Pokud Petr Kváča naváže na páteční výkon, tak budou šance Liberce velmi dobré.

HC Motor České Budějovice (2,58)

V našem modelu jde o velice vyrovnaný zápas, ve kterém je Motor mírným favoritem. Plzeň sice hraje ve výborné formě, nabízený kurz je ale na straně Českých Budějovic velice výhodný.

HC VERVA Litvínov (1,90) ?

U sázkových kanceláří vyrovnaný duel, V našem modelu zápas s jasným favoritem. Sázku proti Olomouci nelze opomenout. Je ale na každého uvážení, ke komu se v tomto směru přikloní.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady. Přehled predikcí před startem sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV