сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními duely?

Dnešní kolo

Páteční program extraligy nakonec čítá pět zápasů v rámci 27. kola základní části. Kladno odložilo svůj duel s Pardubicemi kvůli velké marodce, Hradec Králové pak bojuje v Lize mistrů a kvůli tomu se odložil zápas s Libercem.

Největším favoritem dnešních zápasů je Třinec, který se potřetí v sezoně utká s Českými Budějovicemi. Těm na domácím ledě hned v prvním kole podlehl 0:2. Dnes jsou šance Ocelářů na nápravu 67 %.

Přes 60 % jsou také šance brněnské Komety, ta hostí Karlovy Vary. Právě na domácím ledě si v prvním kole s Energií poradila vysoko 6:1.

Před svými fanoušky jsou favority také Plzeň proti Olomouci a mírným favoritem je i Litvínov, který přivítá Vítkovice. Naopak Sparta Praha je favoritem v duelu s Mladou Boleslaví, právě tam bude útočit na osmou výhru v řadě.

Naše tipy

HC VERVA Litvínov (2,16)

Litvínov odehrál vyrovnaný duel v úterý v Pardubicích, kde se ale nedokázal prosadit gólově. Nyní ho čeká další tým z popředí tabulky, tentokrát se ale Verva představí na domácím ledě a díky tomu je mírným favoritem. Opakem tomu ale je u sázkových kanceláří, které lehce favorizují Vítkovice. Výhoda je tak na straně Litvínova.

HC Motor České Budějovice (4,02) ?

Výhoda je také na straně Českých Budějovic, na které je vypsaný kurz lehce přes 4. I když náš model výrazně Třinec favorizuje, zdaleka to není tak výrazně jako sázkové kanceláře. Můžeme tak zkusit štěstí i zde.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady. Přehled predikcí před startem sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV