Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před úterními zápasy Tipsport extraligy?

Dnešní kolo

Extraliga pokračuje v úterý hned šesti zápasy 28. kola základní části. Náš model očekává ve všech případech poměrně vyrovnané duely, když žádný z týmů nemá šance na výhru vyšší než 60 %. Největšími favority dne jsou pak Hradec Králové, Mladá Boleslav a Plzeň, kteří se utkájí s Litvínovem, Kladnem a Zlínem.

Vyrovnanější zápasy se pak dají čekat v Karlových Varech, které hostí Spartu, kde je stále hned několik hráčů mimo hru kvůli zranění. Ve formě hrající Vítkovice pak hostí České Budějovice, a nejvyrovnanější duel čeká model v utkání mezi Olomoucí a Pardubicemi.

Naše tipy

Karlovy Vary (2,52)

Jak bylo řečeno v úvodu, Sparta stále počítá poměrně velký počet absencí hráčů základní sestavy. Na tom také zavisí naše sázka, pokud by se totiž vrátili někteří hráči do sestavy Sparty, výhoda na straně Karlových Varů v porovnání kurzů bude klesat. Energie navíc vyhrála poslední dvě utkání, a v obou z nich byla lepším týmem.

Litvínov (3,38)

Velice solidní výkony zatím pod vedením Vladimíra Růžičky předvádí Litvínov. Proti Vítkovicím předvedl z pohledu vytvořených šancí obou týmů dominantní výkon, když by vyhrál v 76 % případů, i přesto však nedovedl utkání do vítězného konce. Podobně si vedl i proti Českým Budějovicím a také Mladé Boleslavi. Naopak Hradec Králové v posledním týdnu formu hledá. Připsal si hned dvě prohry a v posledních třech utkáních nepodával dominantní výkony jako v předchozích zápasech.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Tu zde zobrazuje xWin% daného týmu. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV