сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními duely?

Dnešní zápasy

Stejně jako v pátek bude i dnes v akci všech 14 extraligových týmů, když nás čeká 40. kolo základní části.

Dnešní kolo má tři velké favority s šancemi na vítězství přes 70 %. Tím největším jsou Pardubice, které hostí poslední Kladno. Ve středu si s Rytíři poradilo Dynamo v poměru 4:1.

Dalším velkým favoritem je také pražská Sparta, která hostí Mladou Boleslav. Bruslaři jsou po výměně trenéra ale ve formě, když zatím pod vedením Jiřího Kalouse bodovali ve všech zápasech.

A šance lehce přes 70 % mají také Vítkovice, které hostí Litvínov. Ten se na dnešní duel naladil v pátek vysokou výhrou 8:1 v Olomouci.

Právě Olomouc se dnes opět představí domácímu publiku v souboji o páté místo s Plzní. A šance má lehce přes 60 %. Podobně je na tom pak i Třinec na ledě Českých Budějovic.

Lehkými favority jsou pak na domácím ledě Karlovy Vary proti Kometě, a Liberec ve velmi zajímavém souboji proti Hradci Králové.

Naše tipy

HC Olomouc (1,64)

Ano, vidíte správně. Dnes nabízíme tip na výhru Olomouce, na kterou sázkové kanceláře vypsaly kurz 1,64. Náš model ovšem domácím věří o něco více a výhoda je tak na jejich straně.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

Registrace u Chance
Pokud vás některé předzápasové odhady zaujmou a rádi byste některý tip zkusili vsadit, tak vám doporučujeme sázkovou kancelář Chanci. Přehledné prostředí, zajímavé kurzy, ale hlavně snadná online registrace přímo ve vašem mobilu, či počítači.

Dokončení registrace vám také otevře cestu k zisku zajímavého registračního bonusu. Ten má hodnotu 200 Kč. Získáte ho zdarma a můžete ho ihned využít na první sázky u Chance. Chance neprovozuje pouze sázkovou kancelář, ale na stejné platformě se můžete kdykoli pobavit v moderním online casinu.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady. Přehled predikcí před startem sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV