Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před pátečními zápasy Tipsport extraligy?

Dnešní kolo

Dnes je na programu hned šest utkání 46. kola základní části, které tak se čtvrteční předehrávkou mezi Plzní a Pardubicemi bude kompletní. Největším favoritem pátečních duelů je Litvínov, který hostí poslední Zlín, a jeho šance jsou téměř 75 %. Vyšší než 60 % mají pak šance na výhru brněnská Kometa, Vítkovice a také Mladá Boleslav, ta hostí Olomouc. V Brně se pak představí Karlovy Vary a v Ostravě Kladno.

Vyrovnanější duely naopak model očekává v Hradci Králové, kde Mountfield hostí Liberec, a především v Českých Budějovicích, kde se představí lídr z Třince. Motoru zde pomáhá domácí prostředí, a nahrává tak vyrovnanému zápasu.

Naše tipy

Kladno (3,59)

I přes šest utkání máme dnes pouze malý výběr na sázky. Jednou z nich je opět Kladno, které se dostalo do solidní formy. S nabízeným kurzem 3,59 je pak poměrně výhodná sázka právě na straně Rytířů, kteří by Vítkovice mohli zaskočit.

Liberec (2,62) ?

Lehkou výhodu nám pak model ukazuje i na straně Liberce. Bílí Tygři nabrali poměrně solidní výsledkový kurz, Hradec naopak prohrál třikrát v řadě! Otazníkem však je u Liberce po delší absenci forma, a také sestava, s jakou se představí. Pokud se do ní vrátí Mislav Rosandič s Jaroslavem Vlachem, a naopak se z ní nikdo nevytratí, je naše sázka na hosty jasná.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Tu zde zobrazuje xWin% daného týmu. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů. V letošním ročníku model prozatím správně odhadl vítěze zápasu v 67 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV