Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Poslední týdny Danielu Vrdlovcovi nevycházejí, ale kdybyste o něm ještě na konci listopadu prohlásili, že je podle vás nejužitečnějším útočníkem v Chance lize, určitě byste si tenhle názor obhájili.

Velká škoda, že mu uplynulých jedenáct zápasů, v nichž získal jen tři asistence a v kolonce +/- se zhoršil o osm bodů, dost pokazilo statistiky.

Do prosince patřil v mnoha ohledech k absolutní špičce v soutěži. I přes slabší období nicméně zůstávají jeho celková čísla stále nadstandardní.

S 28 body ze 34 utkání je Vrdlovec nejproduktivnějším hráčem Slovanu a v rámci Chance ligy je čtyřiadvacátý. O Vrdlovcovi se ví, že je to především výjimečný tvůrce hry – svědčí o tom jeho 21 asistencí. Mezi nahrávači se v soutěži drží v první desítce.

Vrdlovcova šikovnost je hodně znát i v přesilovkách. Severočeši jsou v početních výhodách dost nebezpeční, chlubí se téměř 20% úspěšností – první ústecký centr v nich rozdává přesné pasy a zatím získal devět bodů (nikdo z jeho spoluhráčů jich nemá víc).

Ve Vrdlovcovi se ale skrývá také nemalý střelecký potenciál. Jen ho tedy letos provází velká smůla při zakončení... 

Má sice nejvíc střel na branku ze všech ústeckých útočníků (79), navíc hned 46x vypálil z nebezpečného slotu, přesto se letos prosadil jen sedmkrát. Sráží ho podprůměrná 8,86% úspěšnost střelby.

Vzhledem k tomu, jak často to zkouší ze slotu, se dá čekat, že smůla brzy odezní a do konce základní části půjde Vrdlovcova úspěšnost střelby nahoru. Stačí jen vytrvat! 

Ústí bojuje o záchranu, v tabulce se drží hodně dole (konkrétně je až čtrnácté), Vrdlovcova lajna společně s Michalem Trávníčkem a Štěpánem Bláhou ale dokáže se soupeři držet krok.

To jednak potvrzují hodnoty Corsi, které má tahle trojice nejlepší v týmu, a zadruhé vyrovnaný poměr vstřelených (25) a obdržených (25) branek při hře 5 na 5, když byl Vrdlovec na ledě.

Není tedy divu, že Miroslav Mach posílá svoji elitní letku na led, jak jen to jde: Vrdlovec je dokonce druhým nejvytíženějším útočníkem v lize (21:31), víc toho odehraje pouze šumperský kapitán Denis Kindl.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV