Hokejka news

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje je tu!

  Od 21. do 27. ledna 2019 probíhá již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

Hvězdný centr Tomáš Plekanec uzavřel svou téměř dvě dekády dlouhou kariéru v NHL a vrátil se zpět do rodného Kladna, kde v sobotu také rovnou nastoupil. Jak se mu jeho návrat domů povedl v očích čísel?

Na první pohled je rozhodně nejvíce patrným aspektem Plekancovy hry jeho přesný zásah z 25. minuty, kterým otevřel skóre utkání, a pomohl tak Kladnu dobruslit si pro výhru 4:2. Ale ještě aby se centr se čtrnáctkou na zádech v zápase střelecky neprosadil, když ze všech Rytířů jednoznačně nejčastěji donutil brankáře soupeře k zákroku, a to konkrétně sedmkrát.

Plekanec vypálil v zápase nejvíc střel ze všech Rytířů, a to sedm.

Navíc se na ledě proháněl celkově 20:53 minut, nejvíce ze všech kladenských forvardů a stejný primát mu patří i v odehraném čase při přesilovkách, ve kterých dostal přesně 7:34 prostoru. A v neposlední řadě ukázal svou odolnost i tím, že kromě o generaci mladšího Adama Kubíka si žádný jiný útočník v utkání neprotáhl svá střídání v průměru na 56 sekund, jako to udělal Plekanec.

Svou dominanci ukázal šestatřicetiletý hokejista i při hlavní disciplíně centrů, totiž při vhazování. K buly se celkem postavil sedmnáctkrát a ve 14 případech také kotouč vybojoval, jeho 82% úspěšnost na červeném bodu neatakoval na ČEZ Stadionu nikdo.

To vše mu navíc vyneslo ocenění pro nejlepšího domácího hráče utkání.

To vše navíc vyneslo jednomu z nejkvalitnějších českých hokejistů posledních let ocenění pro nejlepšího domácího hráče utkání. Sečteno podtrženo, Tomáš Plekanec se vrátil domů ve velkém stylu.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV