Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
    Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

• 7. 11. - 12:56

Mládežnické turnaje živě na HokejkaTV!

Turnaj pěti zemí do 18 let startuje v Kravařích už dnes, v pátek se přidá turnaj čtyř zemí do 20 let v Hodoníně. Všechny zápasy živě na HokejkaTV!

• 27. 9. - 09:34

Platební brána pro sledování živých streamů je spuštěna!

Od dnešního dne je možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na www.HOKEJKATV.cz a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

• 18. 9. - 09:29

Týden hokeje odstartoval!

Do projektu Pojď hrát hokej se v tomto týdnu zapojí 148 klubů! Konkrétní termíny a kluby najdete zde.

Hvězdný centr Tomáš Plekanec uzavřel svou téměř dvě dekády dlouhou kariéru v NHL a vrátil se zpět do rodného Kladna, kde v sobotu také rovnou nastoupil. Jak se mu jeho návrat domů povedl v očích čísel?

Na první pohled je rozhodně nejvíce patrným aspektem Plekancovy hry jeho přesný zásah z 25. minuty, kterým otevřel skóre utkání, a pomohl tak Kladnu dobruslit si pro výhru 4:2. Ale ještě aby se centr se čtrnáctkou na zádech v zápase střelecky neprosadil, když ze všech Rytířů jednoznačně nejčastěji donutil brankáře soupeře k zákroku, a to konkrétně sedmkrát.

Plekanec vypálil v zápase nejvíc střel ze všech Rytířů, a to sedm.

Navíc se na ledě proháněl celkově 20:53 minut, nejvíce ze všech kladenských forvardů a stejný primát mu patří i v odehraném čase při přesilovkách, ve kterých dostal přesně 7:34 prostoru. A v neposlední řadě ukázal svou odolnost i tím, že kromě o generaci mladšího Adama Kubíka si žádný jiný útočník v utkání neprotáhl svá střídání v průměru na 56 sekund, jako to udělal Plekanec.

Svou dominanci ukázal šestatřicetiletý hokejista i při hlavní disciplíně centrů, totiž při vhazování. K buly se celkem postavil sedmnáctkrát a ve 14 případech také kotouč vybojoval, jeho 82% úspěšnost na červeném bodu neatakoval na ČEZ Stadionu nikdo.

To vše mu navíc vyneslo ocenění pro nejlepšího domácího hráče utkání.

To vše navíc vyneslo jednomu z nejkvalitnějších českých hokejistů posledních let ocenění pro nejlepšího domácího hráče utkání. Sečteno podtrženo, Tomáš Plekanec se vrátil domů ve velkém stylu.